Keita zdemoloval Barka, Langer šokoval výhrou nad Xavierem

Kromě sportovních výkonů byla na turnaji Oktagon 39 v Mnichově k vidění celá řada zajímavých momentů. Tady jsou podrobnosti a výsledky.

Losene Keita si připsal další dominantní vítězství Foto: OKTAGON MMA

Oktagon 39: To se jen tak nevidí! Zawada prolil v kleci obrovské množství krve

Historicky první Oktagon turnaj v Mnichově je minulostí. O největší překvapení večera se postaral slovenský bijec Pavol Langer, který v těsném utkání zaskočil Rafaela Xaviera a přetlačil ho těsně na body. Brazilskému bojovníkovi, který dlouhodobě žije a trénuje v Německu, se tím vzdálila titulová šance v polotěžké váze.

Souboj dvou skvělých postojářů Keita vs. Bark v pérové váze ovládl neporažený Keita a řekl si tím o titulovou šanci ve váze do 66 kilogramů. Barkova strategie lowkicků sice Černého pantera zpomalila, ten však od druhého kola zařadil vyšší rychlostní stupeň a na začátku třetího dějství ukončil rozjetého Seveřana TKO.

V hlavním předzápase turnaje Oktagon 39 se utkal veterán Martin Zawada s Alexanderem Poppeckem a zápas měl hned od začátku jednoznačný průběh. Poppeck bral Zawadu ihned na zem a ve druhém kole ho po sérii loktů a úderů na několika místech otevřel tržnými ranami.

Ze Zawady doslova stříkala krev, německá legenda se ale nehodlala vzdát, a tak se klec proměnila v řečiště krve, které je k vidění jen málokdy. Přítomný doktor ovšem neshledal Zawadův zdravotní stav jako nezpůsobilý, a tak utkání nakonec dospělo do bodového konce ve prospěch Alexandera Poppecka.

V hlavním duelu se Christian Jungwirth „profesorským výkonem“ propracoval až k vítězství 2:1 na body (split decision). Vzhledem k tomu, že se v zápase nikterak nezranil, nebude ani on chybět v projektu Oktagon Gamechanger, jehož osmifinálové duely jsou na programu v rámci příštího turnaje Oktagon 40 v Ostravě 4. března.

Na poturnajovou tiskovou konferenci se podívejte zde:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ