Kincl obhájil titul střední váhy. Rozhodl pekelný high kick

Brněnský turnaj Oktagon 35 přinesl dechberoucí momenty i atraktivní ukončení. Došlo také na několik překvapivých výsledků. Podrobnosti najdete v článku.

Patrik Kincl tvrdě ukončil Alexe Lohorého už v prvním kole Foto: OKTAGON MMA

Patrik Kincl obhájil šampionský pás, Lohoré se k ničemu nedostal

Titul střední váhy organizace Oktagon zůstává u svého původního majitele. Patrik Kincl potvrdil roli obrovského kurzového favorita a francouzského vyzyvatele Alexe Lohorého ukončil už v prvním kole. To, že to bude noc současného krále váhy do 84 kilogramů, naznačila už první kombinace zápasu, kterou dokázal zasáhnout svého soupeře, a ten se už do zápasu nestihl dostat.

Patrik Kincl od samého úvodu hlavního zápasu turnaje Oktagon 35 nejen přesně zasahoval, ale vytvářel i velký tlak a řečí těla působil hodně sebevědomě. To vše vedlo k tomu, že si ještě před polovinou kola připravil skvěle načasovaný high kick, který čistě dopadl na krk Alexe Lohoré.

Fantastický kop sice poměrně překvapivě nevedl ke KO, ovšem Lohoré byl obrovsky otřesený a ihned zacouval k pletivu, kde Kincl rozjel sérii ground and pound. Rozhodčí zápasu po chvíli zápas ukončil a jeho správné vyhodnocení Patrik Kincl kvitoval na poturnajové tiskové konferenci. Kincl si za svoji úspěšnou obhajobu vysloužil Tipsport bonus za výkon večera.


Původně mělo dojít přímo v kleci na staredown mezi Kinclem a Vémolou, to se však na přání Patrika Kincla neuskutečnilo a Ondřej Novotný celou akci odvolal. Terminátor ovšem přeskočil klec a vzkázal úřadujícímu šampionovi, že si pro pás na konci roku dojde.


Ryšavý zdemoloval Fodora, vyhrál i domácí Kalašnik a Dohnal

V hlavním předzápase nepřipustil žádné překvapení Karol „Bomby“ Ryšavý, který v rámci slovenského derby ukončil na TKO v prvním kole Františka Fodora. Svěřenec Attily Végha si následně mohl vychutnat na břevnu klece vítězné pivo a nyní vyhlíží zápas v nové partnerské organizaci Fabrique MMA.

Vítězně se před domácím publikem ukázal Andrej Kalašnik. Zástupce brněnského Jetsaam Gymu předvedl proti Joelu dos Santosovi chirurgicky přesný výkon, a navzdory komplikované přípravě protkané zraněními zad, si došel pro velmi cenné vítězství na body.

O jedno z největších překvapení večera se postaral Jakub Dohnal, který po výborném výkonu porazil v postojářském zápase kvalitního strikera Davida Moona na split decision. Ten navíc jako jediný z bojovníků turnaje Oktagon 35 nesplnil váhu, takže odevzdal soupeři i část své výplaty.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ