Klapne to konečně? Jake Paul ukázal na legendárního pavouka

Úspěšného Youtubera a boxera Jakea Paula provázela v posledních měsících smůla ohledně zrušených zápasů. Tentokrát se má do ringu postavit se skutečnou legendou. O koho jde?

Jake Paul si vybral svého příštího soupeře Foto: Profimedia

Jake Paul zná termín i jméno pro svůj příští zápas

Kontroverzní Jake Paul už ví, s kým se v dalším zápase poměří v ringu. Po vleklých námluvách a spekulacích byl oficiálně potvrzen duel s Andersonem Silvou. Jejich vzájemné utkání se uskuteční 29. října ve Phoenixu a už nyní je jasné, že půjde o velmi sledovanou sportovní událost.

47letý Anderson Silva, přezdívaný „pavouk“, je žijící legendou bojových sportů. V minulosti držel pás střední váhy UFC a v nejprestižnější světové MMA organizaci dodnes drží několik rekordů. Byl také jedničkou uznávaného žebříčku P4P napříč váhovými kategoriemi a jeho jméno zná každý fanoušek smíšeného bojového umění.

Po konci v UFC v roce 2022 úspěšně přesedlal na klasický box, kde se za poslední rok blýskl výhrami nad Julio Cesarem Chavezem a Tito Ortizem. Celkově to má v ringu 3-1 a i když jde o bývalého fenomenálního MMA zápasníka ani boj s velkými boxerskými rukavicemi mu není zdaleka tak cizí, jako to bylo například v případě Bena Askrena či Tyrona Woodleyho. Silva je navíc podle svých slov v neustálém tréninkovém zatížení a podle vyjádření na sociálních sítí bere zápas s Jakem Paulem naprosto vážně. Boxovat se bude v catchweight do 84,8 kilogramů.

Jake Paul se na internetu vyjádřil ve smyslu, že sice chová k Silvovi velký respekt, zároveň si ale, jak je u něj běžné, neodpustil několik štiplavých poznámek o vyhubení pavouků apod. Zajímavostí je, že Dana White nedávno i přes vzájemné spory s Paulem částečně projevil respekt, pokud by s Andersonem Silvou měl skutečně nastoupit. Nyní už víme, že se tak stane.

Paul se měl původně potkat v ringu s ortodoxními boxery Tommym Fury a Rasimem Rahmanem, ani jeden z nich ale nedokázal splnit požadované podmínky a ze zápasů nakonec sešlo. Problémové dítě si zatím v ringu připsalo 5 výher a nikdo ho zatím nedokázal porazit. Bude Anderson Silva prvním, komu se to podaří? To se dozvíme již brzy. Podrobnosti k celému galavečeru budou teprve oznámeny.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Betano

BETANO - získej bonus až 3 000 Kč + 350 Kč

Dokonči snadno a rychle online registraci a získej 350 Kč zdarma. Navíc na tebe čeká možnost získat další bonus ke vkladu až 3 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Betano

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ