Klein má potvrzený zápas. Do cesty se mu postaví rekordman UFC

Pořádně zvučné jméno zkříží cestu slovenského bojovníka Ľudovíta Kleina ve slavné UFC. Svoje kvality tentokrát poměří s obrovsky zkušeným veteránem.

Lajoš Klein zná termín i soupeře pro další zápas v UFC Foto: Profimedia

Lajoš Klein se postaví největší výzvě dosavadní kariéry

Tenhle zápas může poslat kariéru Lajoše Kleina do zcela nové dimenze. Rodák z Nových Zámků se 3. června utká s americkým bojovníkem Jimem "A-10" Millerem. Toho fanouškům UFC není potřeba dlouze představovat. Jde o jednoho z nejdéle sloužících borců, který má na svém kontě 52 profesionálních MMA zápasů s bilancí 35 výher a 17 porážek.

Takřka 40letá legenda drží rekord UFC v počtu vítězství v lehké váze (21) a v kariéře čelil naprosté špičce divize, jako jsou například Dustin Poirier, Charles Oliveira, Beneil Dariusz, Dan Hooker a mnozí další.

Jim Miller je majitelem černého pásu v BJJ pod Jamiem Cruzem. Právě na submise vítězí nejčastěji, celkově jich posbíral už 19. Zajímavostí také je, že ze 17 porážek pouze 5x prohrál před časovým limitem. Naposledy mu sérii 3 výher v řadě ukončil na body Alexander Hernandez.

Lajoš Klein v posledním utkání remizoval s Jaiem Herbertem na turnaji UFC v Londýně v polovině března a tento málo vídaný výsledek bude chtít odčinit. Z posledního utkání odešel nezraněn, a tak může naskočit ve standardním zápasovém tempu. Největší bitva kariéry proběhne na turnaji UFC Fight Night v Las Vegas.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Lucie Pudilová prožila o víkendu velké zklamání

Lucie Pudilová po skandální porážce posílá vzkaz fanouškům

Česká fighterka Lucie Pudilová má za sebou velmi nepříjemnou zkušenost. Na víkendovém turnaji UFC Fight Night v Kansasu se stala obětí...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ