Kníže se drsně opírá do Rytmuse. Co si o svém soupeři myslí?

V sobotu budou všichni fanoušci bojových sportů sledovat Fight Night Challnage 4, v čele s hlavním zápasem Rytmus vs. Kníže. A k podobným událostem patří i hašteření protivníků. Co si Petr Monster Kníže myslí o svém soupeři?

Petr Monster Kníže Foto: Michal Šula / MAFRA / Profimedia

Monster chtěl money fight, o tom však prý nemůže být řeč

Nejednomu fanouškovi boxu a MMA možná vrtá hlavou, jak k zápasu Kníže vs. Rytmus vlastně došlo: Patrik Vrbovský je přece jen – navzdory několika odbouchaným zápasům – především raper a hudebník a Petr Monster Kníže patří na druhé straně ke špičce MMA, ale čistě s boxem v zápase valné zkušenosti taky nemá. Klikněte zde a vsaďte si na svého favorita.

Petr Kníže se teď těsně před zápasem rozpovídal o tom, jak to celé vzniklo, v rozhovoru pro iSport.cz, a drsnými slovy na konto protivníka nešetřil.

Prsty v celém zvláštním spojení má tak trochu i Attila Végh, který prý poté, co Kníže v prvopočátku nabídku na souboj odmítl, Monstera přemlouval, aby do toho šel. V zápase se slavným raperem viděli šanci na takzvaný money fight, jako tomu bylo například v případě zápasu s Marpem. Kníže si však v rozhovoru postěžoval, že se tomu tak říkat rozhodně nedá a o penězích to v tomhle fightu určitě není.

Navzdory tomu se Kníže nechal „ukecat“, protože přece jen potřebuje udržovat formu a není lepší motivace než nadcházející zápas.

Kníže podotknul, že přestože jejich souboj oficiálně nazývají „přátelským utkáním“, moc dobře ví, že se Rytmus připravuje velmi intenzivně, a protože on sám není v postojářských disciplínách kovaný, maká prý stejně tak. Každý den tvrdě piluje box a dopřává si silově-kondiční trénink.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Když došlo na probírání pravidel, Monster neváhal Rytmuse nazvat „srabíkem“. Nejdříve se prý dohadovali o váhové kategorii – do níž musí sám Kníže nabírat, kdežto Rytmus shazuje – a pak si prý Rytmus vymrzel tři kola po třech minutách a velké rukavice.

Monster se však nebál hodnotit i Rytmusovu hudbu, o níž řekl, že ji nejen neposlouchá, ale ani ji nepovažuje za hudbu. „... když mi náhodou někdo přepnul v autě rádio, kde se tohle hraje, tak se mi hrůzou zvedly vlasy,“ podotkl se smíchem v rozhovoru pro iSport.cz.

Petr Kníže patří v MMA mezi špičku, podívejte se sami:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Poslední Čech v pyramidě David Kozma

Oktagon Tipsport GameChanger: 16 vyvolených v boji o 25 milionů

Je to projekt, jaký na domácí scéně nemá obdoby ☝. Ve hře jsou peníze, ze kterých se vám zatočí hlava. A hlavně bojovníkům! Tady se jsou...

Melvin van Suijdam pomýšlí na semifinále

Žádné slitování! Melvin Van Suijdam plánuje šokovat O2 Arenu

Nizozemský bijec Melvin Van Suijdam střádá plány pro čtvrtfinálový souboj s Louisem Glismanem v projektu Tipsport Gamechanger. Do zápasu...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ