Komu bude fandit Karlos Vémola a jak je to s jeho zraněním?

Jak už víme, Karlos Terminátor Vémola na Štvanici o titul nezabojuje. Jak hodnotí šance svého náhradníka a kdy by se rád vrátil si přečti v článku.

Karlos bude mít teď více času i na svá zvířata Foto: Karlos Vémola

Karlos Vémola: Budu fandit Pirátovi, Polákův styl by mu měl sedět

Jak už jsme informovali v předchozím článku, český terminátor kvůli vleklým zdravotním komplikacím na velmi sledovaném turnaji Oktagon 26 na pražské Štvanici bohužel zápasit nebude. Ve večerním livestreamu na svém Instagramu celou situaci přiblížil a vysvětlil, proč i přes vzájemnou rivalitu bude fandit Samuelu Krištofičovi:

"Pirát je v této situaci za mě ještě poměrně dobrá náhrada. Bere to sice na poslední chvíli, nedávno ale zápasil, takže je nejspíš pořád v přípravě a na tento duel by měl být dobře připravený. Styl Naruszczky by mu měl sedět, protože Polák se připravoval na práváka wrestlera se snahou zkracovat vzdálenost, zatímco Pirát je levák a je nebezpečný spíše z delší vzdálenosti.

Nevím, jestli Pirát úplně dokáže polského borce ukončit, ale fyzicky by na tom měl být lépe a čekám, že druhé, třetí kolo už půjde na jeho stranu. Pokud se mu to povede a bude mít pás přes rameno, já mu ho, hned jak to půjde, seberu. O tom nepochybujte."

Karlos Vémola během svého povídání přiznal, že svého rozhodnutí nenechat tělo vydechnout zpětně lituje. Jedním dechem ale dodal, že taková je jeho povaha a přístup, i když mu to spoustu lidí, včetně doktorských kapacit rozmlouvalo.

Vzhledem k tomu, že má stále v těle zánět, není možné v tuto chvíli podstoupit magnetickou rezonanci, aby se potvrdil nebo vyvrátil utržený tricepsový sval přetěžované pravé ruky. Pokud by se skutečně potvrdily prognózy nejlepších doktorů v Česku, první Čech v organizaci UFC by musel podstoupit operaci a jeho doba léčení by se výrazně protáhla.

Pakliže budou výsledky přijatelnější, dokáže si podle svých slov představit zabojovat o titul už v září na Oktagonu 27, který jak víme, proběhne na Slovensku v Bratislavě. V opačném případě by jeho příprava směřovala až na boxerský duel s rapperem Marpem. Ten je naplánován na 13. 11. 2021.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Samuel Pirát Krištofič na tiskové konferenci

Samuel Pirát Krištofič - životopis a zápasy MMA bojovníka

Samuel Pirát Krištofič ☠️ je kontroverzní slovenský bojovník, který je pověstný svým houževnatým stylem boje✨. Nikdy neprohrál na KO ani na...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

UFC bojovnice Mackenzie Dern na váze

Váhové kategorie v MMA (Mixed martial arts) - ženy a muži

Bojovníci v MMA se rozdělují do několika váhových divizí.⭐ Podívejte se na kompletní seznam mužských i ženských váhových kategorií a další...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ