Konec spekulací: Vémola ukázal pozitivní test na Covid-19

Karlos Vémola zareagoval na několik prohlášení Václava Mikuláška a zveřejnil pozitivní test na koronavirus. Dočkáme se jejich zápasu v zářijovém termínu?

Karlos Vémola se nakazil koronavirem Foto: Instagram

Karlos Vémola zveřejnil pozitivní test na koronavirus

Zpráva o tom, že Karlos "Terminátor" Vémola má koronavirus nepříjemně překvapila všechny české fanoušky bojových sportů. Zápas s Václavem Mikuláškem má totiž proběhnout už v září a aktuálně není jisté, že se tohoto souboje skutečně dočkáme. Klikněte zde a vsaďte si na zápasy Oktagonu a sledujte je zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Václav Mikulášek proto přišel s vyjádřením, že si Vémola celou věc možná i vymyslel, a proto od něj chce důkaz. Ten nyní přišel. Karlos Vémola totiž zveřejnil výsledek svého testu na koronavirus, který je pozitivní. Zároveň potvrdil, že se touto nemocí nakazila i jeho žena Lela Ceterová s jejich dcerou.

Onemocnění Covid-19 navíc mělo u českého Terminátora poměrně závažný průběh. Zápas s Mikuláškem je tedy ve vážném ohrožení. Jestli se skutečně bude konat v plánovaném termínu 26. září se dozvímě v následujícím týdnu. Koronavirus se bohužel nevyhnul ani jiným českým fighterům. V březnu měl Covid-19 například i boxer Lukáš Konečný.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ