Konečně zápas. Mach Muradov zná termín i soupeře pro svůj návrat

Dlouho o něm nebylo slyšet. Nyní se ale nejbližší plány Macha Muradova zdají být jasné. Kdy a kde se oblíbený fighter vrátí do klece se dozvíte v článku.

Mach Muradov v rohu Monstera Knížete, OKTAGON MMA Foto: OKTAGON MMA

Muradov bude zápasit ve Francii, čeká ho nebezpečný zemař

Rok. Přesně tak dlouhá doba od sebe bude dělit poslední vystoupení a zároveň a novou výzvu v UFC pro Macha Muradova. Uzbek s českým srdcem, minulostí a trenérem se vrátí do akce 3. září na turnaji UFC Fight Night ve Francii. A soupeř? Nepříjemný dagestánský wrestler Abusupiyan Magomedov (24-4-1). Zápasník, jenž se dlouhé roky připravuje v Německu a získal zde i státní občanství, má za sebou hodně pestrou a bouřlivou minulost. Duel s Machem Muradovem bude jeho premiérou v organizaci UFC.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Magomedov si vyzkoušel například angažmá v PFL či KSW. Právě v Polsku se přimotal do jedné z největších šarvátek v historii organizace. Volba tohoto soupeře se může zdát na první pohled poněkud překvapující, pravdou ale je, že Muradov v minulosti jasně avizoval, že se chce jakožto skvělý postojář měřit i s kvalitními grapplery.

Poslední zápas Machovi v UFC vůbec nevyšel. Američan Gerald Meerschaert překvapivě utáhl svěřence Monstera Knížete ve druhém kole na Rear Naked Choke, což znamenalo vůbec první porážku mezi světovou elitou a konec 14 zápasů trvající vítězné série.

Podle původních plánů se měl Mach utkat v únoru tohoto roku s Mishou Cirkunovem (15-8). Do boje ho však nepustilo zranění a ze zápasu úplně sešlo. Muradov se ale v mezičase rozhodně nenudil, byť zápasovou aktivitu dočasně odložil na druhou kolej. Prošel si vztahovou krizí s přítelkyní Monikou Bagárovou a v poslední době se primárně věnoval rozvoji své MMA organizace Muradov Professional League, kterou rozjel v rodném Uzbekistánu.

Návrat do klece UFC je nepochybně vynikající zprávou pro všechny domácí fanoušky a věřme, že to tentokrát klapne a Mach se vrátí na vítěznou vlnu. V UFC ho díky podpisu smlouvy v květnu 2021 čekají minimálně další 3 zápasy.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

Petr Monster Kníže

Petr Monster Kníže - životopis a zápasy MMA bojovníka

Petr Monster Kníže ✨ je legendou české MMA scény a zároveň velkým průkopníkem tohoto sportu u nás.☝ V dubnu 2022 neúspěšně usiloval o titul...

Front kick Michaela Chandlera

Sázení na MMA - strategie, druhy sázek a nejlepší tikety

Smíšené bojové umění je velkým lákadlem také pro sázkaře ✏️. V tomto sportu existuje celá řada důležitých indicií☝. Čemu tedy věnovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ