Kráska z Oktagonu v boji o přežití. Jak tohle dopadne?

Zbrusu nová řada reality show Survivor Česko a Slovensko se řítí na televizní obrazovky. Bulvárním plátkům se podařilo "vyšťourat" jména účastníků a na internetu je z toho rázem pozdvižení. Své zastoupení nejen v osobě Ondřeje Novotného bude mít v soutěži opět i organizace Oktagon MMA. Tady jsou podrobnosti.

Kateřina Klinderová alias Kundosaki bude jednou z hlavních hvězd Survivoru 2023 Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Kundosaki Survivor 2023: hlavní tvář backstage Oktagonu letí na pustý ostrov

Boj o pohádkovou výhru uprostřed divoké přírody je zpátky. Nová řada reality show Survivor Česko a Slovensko se bude v následujících týdnech opět ucházet o vaši pozornost. Strohé obydlení, hladovění, intriky a psychologicky hrátky. Podle mnohých je právě tato soutěž nejtěžší a nejkomplexnější reality show, jakou lze na televizních obrazovkách sledovat. Soutěžící si sáhnou na dno. Kdo tentokrát projde všemi kmenovými radami a vystoupá až na samotný vrchol?

sipka Vyzvedněte si bonus za jednoduchou online registraci ZDE

Také letos, stejně jako v roce 2022, bude Survivor moderovat promotér Oktagonu Ondřej Novotný. Ten ve svém vysílání MMA letem světem naznačil, že podle úvodních castingů a předloh natáčení, bude nová řada daleko atraktivnější i divácky příjemnější. Loňská řada, kterou nakonec ovládl Vláďa Čapek, vykázala poměrně zajímavou sledovanost, zároveň se však od začátku do konce potýkala s četnou kritikou, a to hned v několika oblastech (délka epizod, pravidla, atp.).

První jména účastníků Survivoru 2023 již obletěly český internet. Jde sice o stále nepotvrzené informace, přesto vzbudily pořádný rozruch. Kdo z nich nakonec zvolí nejlepší taktiku a bude nejlépe improvizovat?

V roce 2022 sehrál v Survivoru důležitou roli MMA bojovník Gábor Boráros. Také v rámci nově chystané řady se bude Ondřej Novotný potkávat v Dominikánské republice dobře známou tvář z bojové branže.

Jednou ze známých osobností, jenž se postaví na start populární soutěže, by měla být Kateřina Klinderová, alias Kundosaki. Ta má v posledních letech v organizaci Oktagon na starosti rozhovory, moderování reklamních pauz a pohled do zákulisí během turnajů. Sama ale v minulosti zápasila v kleci, a tak se z její strany dají čekat obstojné výkony ve fyzicky náročných týmových soutěžích.

Kundosaki je veřejně známou postavou také na Instagramu, kde svými výstředními a občas pekelně vyzývavými příspěvky baví téměř 90 tisíc followers. Je také majitelkou firmy na výrobu paruk a její jméno je úzce spojené s pražským nočním klubem Goldfingers, kde má na starosti provoz. Společným jmenovatelem jejich aktivit je ale bohémský život a přímé vystupování. Buďte si jistí, že tahle osoba vás bude bavit.

Kdo další by se měl v soutěži představit:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Gábor Boráros v roli účastníka reality show Survivor Česko-Slovensko 2022

Reality show Survivor s Gáborem Borárosem a Ondřejem Novotným

Pustý ostrov. Drsné podmínky⚡. Boj o přežití. ☠️ Reality show Survivor Česko-Slovensko 2022 zlákala do svých řad výrazné postavy domácí...

Kaik Brito vybojoval titul velterové váhy

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ