KTV má před sebou tradiční boj s váhou. Kolik kilogramů shazuje?

Karlos Terminátor Vémola se po dlouhé zápasové pauze zdá být ve výtečné formě. Kolik tentokrát musí v přípravě na Ala Matavaa hubnout se dozvíte v článku.

sipka Sázkovou analýzu a návod na sledování zápasu najdete zde

Karlos Vémola při každodenní dřině na tréninku Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Čas se krátí. Karlos Vémola ukrajuje z váhy poslední kilogramy

Příprava finišuje, ladí se detaily. A hlavně váha. Karlos Terminátor Vémola se už v sobotu postaví na turnaji Oktagon 41 nevyzpytatelnému Matavaovi. Ještě předtím ho ale čeká nelítostný boj s váhou. I když tentokrát by to přeci jen mohlo jít snáz. Duel totiž proběhne v catchweight do 89 kilogramů. Zadarmo to ale Terminátor mít rozhodně nebude.

Karlos Vémola je před sobotním zápasem v Liberci namotivovaný více, než kdy dřív. Tvrdá příprava s evropskou špičkou, zdravé sebevědomí a neutuchající hlad po zdolávání výzev. Nejen podle doprovodných video materiálů z dílny organizace Oktagon to vypadá, že je Vémola připraven zdolat první překážku v podobě Ala Matavaa.

Sledujte Oktagon 41 na Tipsport TV - klikněte ZDE

Po dlouhých týdnech nejistoty v souvislosti se zdravotním stavem je zde konečně „fight week“ před turnajem Oktagon 41 a domácí legenda rozhodně nic nepodceňuje. Kromě náročných tréninkových jednotek podstupuje v těchto dnech i nepříjemné shazování, které je neoddělitelnou součástí celého procesu. Znovu se dá čekat, že bude Terminátor s kilogramy doslova kouzlit, tak jak to umí pouze on.

Karlos Vémola je v práci s vlastní váhou a shazováním výjimečný. Jeho drastický postup při umazávání velkého počtu kil na poslední chvíli sice není nejzdravějším způsobem, do zápasu mu to ale dává obrovskou výhodu. A on ji navíc dokáže skvěle využívat.

Vémola si pravděpodobně znovu nechá okolo 5 kilogramů na poslední noc před pátečním ranním vážení. Běžecký pás a saunovací oblek. Právě tuhle kombinaci využívá Vémola nejčastěji. Samozřejmě bez jediné kapky vody, o jídle ani nemluvě. Ihned po vážení poletí kilogramy raketově nahoru, o tom není pochyb. V samotném zápase se zřejmě opět dočkáme více než stokilového Karlose.

  • Váha Karlose Vémoly se v tomto přípravném kempu pohybovala v rozmezí 96 - 98 kg.

Scénář je jasně daný a mezizastávka na cestě do střední váhy by měla být ve všech ohledech pouze formalitou. Bude tomu tak? Musíme si totiž zároveň uvědomit, že organismus Karlose Vémoly dostal v posledních měsících pořádně zabrat, což může mít na průběh shazování samozřejmě vliv. Realitu nám však ozřejmí až následující dny.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Karlos a jeho mazlíčci

Chystá se nový a větší Vémoland? Karlos si pořídil nové pozemky

Karlos Vémola dobře ví, kam ukládat v kleci vydřené peníze. Začátkem února prý investoval do obřího pozemku. Co s ním chystá?

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ