Legendární Bruce Buffer hvězdou pokerového turnaje

Jeho hlas je neodmyslitelnou součástí většiny eventů organizace UFC. Věděli jste ale, že mezi velké koníčky slavného hlasatele patří i karetní hra poker?

Bruce Buffer si na Bahamy přijel zahrát poker Foto: PokerStars/Danny Maxwell

Bruce Buffer dostal pozvání na pokerový turnaj $25.000 PokerStars Players No Limit Hold'em Championship

V luxusním resortu Baha Mar na Bahamách se rozehrál hvězdně obsazený turnaj v pokeru. Mezi hráči nechybí ti nejlepší profesionálové, ale i známé tváře z různých odvětví. Pozvání přijal i legendární UFC uvaděč Bruce Buffer, který svým typickým a nenapodobitelným způsobem celý turnaj odstartoval.

sipka Vyzvedněte si bonus za online registraci ZDE

Turnaj $25.000 PokerStars Players No Limit Hold'em Championship je svou prestiží i hracím polem jednou z nejprestižnějších akcí letošního roku. Kromě Bruce Buffera usedl za pokerové stoly například někdejší vynikající český hokejista Tomáš Kaberle, či bývalý účastník reality show Survivor Robert "Boston Rob" Mariano a řada dalších známých osobností.

Bruce Buffer není ve světě pokeru žádným nováčkem. V minulosti už hrál celou řadu turnajů a této populární karetní hře se tu a tam v rámci relaxu a zábavy věnuje. Řada hvězd a celebrit se navíc na Bahamy vydává i kvůli sluncem zalitým plážím a uvolněné atmosféře. Všichni další zájemci o tento turnaj museli sáhnout do kapsy pro více než půl milionů korun.

Primárním „jobem“ Bruce Buffera, který je obecně velmi aktivní i na sociálních sítích, zůstává ohlašování zápasů v organizaci UFC, čemuž se věnuje téměř bez přestávky více než 25 let. Ale kdo ví – třeba se bude po konci své dlouhé kariéry více věnovat právě pokeru. Kontaktů i přátelství zde jistě má více než dost.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Uvaděč MMA zápasů Bruce Buffer během UFC Moscow Fight Night - Zdroj Dokshin Vlad, Shutterstock.com

Ikona UFC Bruce Buffer oslavil významné jubileum

Hlas moderátora a hlasatele Bruce Buffera 🤵 je neodmyslitelnou součástí turnajů UFC už 25 let! ⏳ Populární, avšak skromný milovník bojových...

Conor McGregor měl tentokrát štěstí v neštěstí

Unikl jen o vlásek! Conor McGregor měl nehodu na kole - video

Slavný Conor McGregor se zase dostal do pořádného maléru. Tentokrát mu šlo dokonce o zdraví! Při jízdě na kole ho srazil nepozorný řidič....

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ