Leo Brichta bude mít zápas v Rusku na RCC

Leo Brichta má před sebou obrovskou výzvu. 20. února nastoupí v ruské RCC proti velmi kvalitnímu Vladimiru Palchenkovi.

Leo Brichta bude bojovat v RCC Foto: Instagram/leonekbr

Leo Brichta nastoupí v ruské organizaci proti nebezpečnému soupeři

Leo Brichta si v roce 2020 po vynikajících výkonech v Oktagonu připsal tři výhry v řadě a dvakrát získal i bonus pro výkon večera. Není se tak co divit, že po něm zatoužila ruská organizace RCC, ve které nastoupil například i David Kozma. Soupeřem pro Brichtu bude Vladimir Palchenkov. Klikněte zde a sledujte MMA živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Finalista Undergroundu Leo Brichta (7-3) by se měl na turnaji organizace RCC ukázat 20. února 2021 a rozhodně před sebou nemá lehkou výzvu. Vladimir Palchenkov je totiž fighter s rekordem 11-2-1. Ruský bojovník navíc vyhrál 5 zápasů v řadě.

Leo Brichta je ovšem ve skvělé formě a na posledním turnaji Oktagon 20 zcela zničil Matouše Kohouta, kterého utáhl na škrcení už v prvním kole a dokráčel si i pro bonusových 50 tisíc korun. Reprezentant Primmat gymu má aktuálně pravděpodobně nejlepší formu v dosavadní kariéře a výhra nad Palchenkovem by ho mohla výrazně posunout směrem k ještě známějším soupeřům.

sipka A zde se podívejte na informace o nadcházejícím Oktagonu 21

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ