Lohoré má soupeře - vyzve dvojku velterové váhy!

Organizace Oktagon ve středu zveřejnila soupeře Alexe Lohorého pro nadcházející turnaj. A jde o pořádnou lahůdku! Formu francouzského zápasníka tentokrát prověří španělský toreador Tato Primera.

Lohoré vs Silva, Zdroj OKTAGON MMA Foto: OKTAGON MMA

Oktagon 22: Lohoré zná jméno soupeře, zraněného Piráta nahradí Tato Primera

Bomba ve velkterové váze! Na půdě Oktagonu nás už 27. března čeká pořádně pikantní duel, ve kterém Alex Lohoré změří síly s Tato Primerou. Dvě porážky vs. dvě výhry v řádě. Oba si přitom dělají zálusk na titulový pás Davida Kozmy. Kdo bude mít v tomto utkání navrch? Klikni ZDE a sázej na MMA s bonusem 150,- ZDARMA

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Trvalo jen několik dní, než organizace Oktagon našla náhradu za Samuela Krištofiče. Ten si na tréninku přivodil zranění kolene a čeká ho pauza. Tato Primera má za sebou cenné skalpy Gábora Borárosze a také vycházející hvězdy Andreje Kalašnika, kterého v prosinci překvapivě, ale jednoznačně porazil na body.

Alex Lohoré (19-7) Tato Primera (15-9)

Alex Lohoré bude mít za sebou v tomto zápase poprvé v rámci Oktagonu plnohodnotnou přípravu s dostatečnou časovou rezervou. Právě ve váze do 77kg se navíc cítí, jako „ryba ve vodě“. Nepříjemným faktem je naopak skutečnost 2 porážek v řadě a další případný neúspěch by mu další účinkování v největší česko-slovenské organizaci dost zkomplikoval.

Porážky od Karlose Vémoly a Apolla Silvy byly shodně na body a obě poměrně jednoznačně. Primera i Lohoré se pyšní fantastickou fyzickou připraveností a dá se opět očekávat spíše delší bitva. Zkušený Francouz a příležitostný rapper nikdy v kariéře neprohrál na submisi. El Espectaculo sice umí zahrozit na zemi, většina jeho zápasů se ale odehrává v postoji. V každém případě uvidíme v tomto zápase proti sobě dva světové bojovníky velterové váhy, což je záruka parádní podívané.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Vémola bude obhajovat titul na Oktagonu 22

Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka: informace, datum a fight card

Turnaj Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka 🧡 proběhne už 27. března. ⭐ V akci uvidíme i Alexe Lohorého. Podívejte se na kompletní informace a...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Ondřej Novotný

Kdo je Ondřej Novotný a co všechno dělá?

Ondřej Novotný je promotér, spolumajitel a komentátor MMA organizace Oktagon. ✔️ Výčet toho nejzajímavějšího z jeho života jsme shrnuli v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ