Losene Keita má nového soupeře a jde o velmi zajímavé jméno

Oktagon přispěchal s náhradním řešením titulového duelu pro turnaj v Bratislavě. Losene Keita nastoupí do zápasu, po kterém mnoho domácích fanoušků hlasitě volalo.

Jakub Tichota se opět pokusí získat titul pérové váhy Foto: OKTAGON MMA

Reparát pro českého vyzyvatele: Keita narazí na elitního českého grapplera

Turnaj Oktagon 43 dostává zbrusu nový příběh. Zraněného Matého Sanikidzeho nahradí v hlavním zápase večera Jakub Tichota. Ten tak navzdory poslední porážce právě se Sanikidzem dostane 29. dubna na turnaji Oktagon 42 opět šanci připnout šampionský pás, byť v tomto případě půjde o prozatímní titul.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Duel Keita vs. Tichota je jednou z variant, po které fanoušci ve velkém volali. A Oktagon v čele s Ondřejem Novotným jejich přání vyslyšel. Původně plánovaný duel s Ahmedem Vilou tak momentálně nebude.

Novotný titulovou náhradu v podobě Jakuba Tichoty oznámil v úterních odpoledních hodinách v podcastu MMA letem světem. Jeden z nejtalentovanějších borců domácí scény potvrdil, že je v ostré přípravě a do Bratislavy se extrémně těší. Je sice pravdou, že v ideálním případě by si souboj s Keitou zasloužil delší kemp, obrovské výzvy ale Tichota sám vyhledává, a proto spolu s týmem neváhali ani vteřinu.

Losene Keita se už nějakou dobu netají plánem opanovat vedle lehké váhy i pérovou divizi, což se relativně nedávno podařilo Ivanu Buchingerovi. Slovenský veterán se ale stále dává dohromady po zranění, a tak vcelku logická volba padla právě na Jakuba Tichotu, který navzdory short notice může favorizovanému Keitovi zle zatopit.

Je sice pravdou, že kvůli zranění Sanikidzeho neuvidíme vyhrocený souboj s Keitou, kterému předcházel ostrý trashtalk, Jakub Tichota ale představuje v tomto případě fantastickou náhradu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Kaik Brito vybojoval titul velterové váhy

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Vémola uškrtil Matavaa v prvním kole

Karlos Vémola po divokém úvodu prvního kola porazil Matavaa

Turnaj Oktagon 41 v Liberci přinesl velký počet KO a překvapivých výsledků. Ten nejsledovanější zápas ale skončil podle očekávání....

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ