Lucie Pudilová na Oktagonu 18 zápasit nebude

Měl to být jeden z hlavních taháků nadcházejícího turnaje Oktagon 18. Fanoušci si však na comeback veteránky UFC musí počkat.

Lucie Pudilová si musí na zápas počkat Foto: Instagram

Oktagon 18: Pudilová přišla o soupeřku a její účast padá

Ostře sledovaný návrat Lucie Pudilové na domácí bojovou scénu se prozatím nekoná. Soupeřka rodačky z Příbrami Polka Marta Waliczek náhle onemocněla, což v kombinaci s dalšími okolnostmi vyústilo ve zrušení zápasu. Prostor tak dostanou další kvalitní zápasníci, kterých je v nevelkém česko-slovenském rybníčku slušná řádka. sipkaKlikněte ZDE a vsaďte si na turnaj Oktagonu s bonusem 150,- zdarma za registraci

MMA - sleduj průběh zápasu zde

O neúčasti na Oktagonu 18 Pudilová informovala na svých sociálních sítích a jako hlavní příčinu uvedla onemocnění soupeřky. Marta Waliczek však tradičně příliš nekomunikuje a tak se musíme spojit s tímto tvrzením.

Svoji roli v konečném rozhodnutí zápas zrušit jistě sehrála i skutečnost, že Petr Monster Kníže, který v posledním období Lucii připravoval, stále řeší návrat z Las Vegas. Právě v městě hříchů zůstala česká výprava v čele s Machem Muradovem poté, co se u vycházející hvězdy UFC objevil koronavirus.

Na složité podmínky při skládání zápasové karty i samotné organizaci turnajů si promotéři Oktagonu už tak nějak zvykli. Tentokrát však nebudou moci do turnaje zasáhnout hned dvě hlavní hvězdy, které se měly původně představit. Pro galavečer s pořadovým číslem 18 totiž není kvůli nemoci Covid-19 k dispozici ani Ivan Buchinger, jehož start na česko-slovenské scéně je také extrémně očekávanou záležitostí.

sipka Tip pro vás: kde a jak sledovat turnaje Oktagon živě

O třaskavé duely ale rozhodně nouze nebude! O titul šampiona Oktagon výzvy si to rozdá Zajac s Paulusem a s kompletními MMA pravidly se poprvé popasuje Matěj Peňáz v souboji s Jevickým. V hlavním zápase večera se představí Jozef Wittner proti Robo Pukačovi.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ