Lucie Pudilová na Oktagonu 18 zápasit nebude

Měl to být jeden z hlavních taháků nadcházejícího turnaje Oktagon 18. Fanoušci si však na comeback veteránky UFC musí počkat.

Lucie Pudilová si musí na zápas počkat Foto: Instagram

Oktagon 18: Pudilová přišla o soupeřku a její účast padá

Ostře sledovaný návrat Lucie Pudilové na domácí bojovou scénu se prozatím nekoná. Soupeřka rodačky z Příbrami Polka Marta Waliczek náhle onemocněla, což v kombinaci s dalšími okolnostmi vyústilo ve zrušení zápasu. Prostor tak dostanou další kvalitní zápasníci, kterých je v nevelkém česko-slovenském rybníčku slušná řádka. sipkaKlikněte ZDE a vsaďte si na turnaj Oktagonu s bonusem 150,- zdarma za registraci

MMA - sleduj průběh zápasu zde

O neúčasti na Oktagonu 18 Pudilová informovala na svých sociálních sítích a jako hlavní příčinu uvedla onemocnění soupeřky. Marta Waliczek však tradičně příliš nekomunikuje a tak se musíme spojit s tímto tvrzením.

Svoji roli v konečném rozhodnutí zápas zrušit jistě sehrála i skutečnost, že Petr Monster Kníže, který v posledním období Lucii připravoval, stále řeší návrat z Las Vegas. Právě v městě hříchů zůstala česká výprava v čele s Machem Muradovem poté, co se u vycházející hvězdy UFC objevil koronavirus.

Na složité podmínky při skládání zápasové karty i samotné organizaci turnajů si promotéři Oktagonu už tak nějak zvykli. Tentokrát však nebudou moci do turnaje zasáhnout hned dvě hlavní hvězdy, které se měly původně představit. Pro galavečer s pořadovým číslem 18 totiž není kvůli nemoci Covid-19 k dispozici ani Ivan Buchinger, jehož start na česko-slovenské scéně je také extrémně očekávanou záležitostí.

sipka Tip pro vás: kde a jak sledovat turnaje Oktagon živě

O třaskavé duely ale rozhodně nouze nebude! O titul šampiona Oktagon výzvy si to rozdá Zajac s Paulusem a s kompletními MMA pravidly se poprvé popasuje Matěj Peňáz v souboji s Jevickým. V hlavním zápase večera se představí Jozef Wittner proti Robo Pukačovi.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.