Lucie Pudilová přestupuje do organizace Oktagon!

Lucie Pudilová bude bojovat v Oktagonu. Česká MMA hvězda se bude chtít vrátit na vítěznou vlnu. V posledních zápasech se jí totiž vůbec nedařilo.

Pudilová se vrací do Oktagonu Foto: Instagram

Lucie Pudilová bude mít zápas v organizaci Oktagon

Lucie Pudilová se podle svých slov domluvila v Oktagonu. S největší pravděpodobností jí uvidíme už na turnaji, který proběhne v listopadu. Veteránka UFC si bude chtít napravit chuť po nezdaru v projektu Underground. Klikněte zde a sledujte přenosy z Oktagonu živě i s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zápas v Oktagonu Underground s netradičními pravidly se jí totiž vůbec nepovedl a po nevýrazném výkonu prohrála s Terezou Bledou. Po něm se měla představit v klasickém MMA v Dobříši. Tato akce byla ovšem z důvodu koronavirové situace odložena. Nyní se Lucie Pudilová ukáže poprvé na MMA galavečeru Oktagon.

S největší pravděpodobností se bude jednat už o následující Oktagon 18, který proběhne v listopadu. Soupeřka pro Lucii Pudilovou se aktuálně hledá. Vidět českou MMA hvězdu v kleci podle pravidel smíšených bojových umění by si ovšem neměl nechat ujít žádný fanoušek bojových sportů.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.