Lucie Pudilová přestupuje do organizace Oktagon!

Lucie Pudilová bude bojovat v Oktagonu. Česká MMA hvězda se bude chtít vrátit na vítěznou vlnu. V posledních zápasech se jí totiž vůbec nedařilo.

Pudilová se vrací do Oktagonu Foto: Instagram

Lucie Pudilová bude mít zápas v organizaci Oktagon

Lucie Pudilová se podle svých slov domluvila v Oktagonu. S největší pravděpodobností jí uvidíme už na turnaji, který proběhne v listopadu. Veteránka UFC si bude chtít napravit chuť po nezdaru v projektu Underground. Klikněte zde a sledujte přenosy z Oktagonu živě i s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zápas v Oktagonu Underground s netradičními pravidly se jí totiž vůbec nepovedl a po nevýrazném výkonu prohrála s Terezou Bledou. Po něm se měla představit v klasickém MMA v Dobříši. Tato akce byla ovšem z důvodu koronavirové situace odložena. Nyní se Lucie Pudilová ukáže poprvé na MMA galavečeru Oktagon.

S největší pravděpodobností se bude jednat už o následující Oktagon 18, který proběhne v listopadu. Soupeřka pro Lucii Pudilovou se aktuálně hledá. Vidět českou MMA hvězdu v kleci podle pravidel smíšených bojových umění by si ovšem neměl nechat ujít žádný fanoušek bojových sportů.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ