Makhmud Muradov se stává tváří e-sportového týmu

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 300 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

UFC bojovník Makhmud Muradov spojuje své jméno s gamingem. Stal se totiž ambsadorem českého e-sportového týmu Entropiq.

Muradov se stává tváří Entropiqu Foto: Instagram

Makhmud Muradov se stává tváří e-sportového týmu Entropiq

MMA zápasník Makhmud Mach Muradov, který je sice původně z Uzbekistánu, ale v Česku má obrovskou základnu fanoušků, posiluje řady českého e-sportového týmu Entropiq. Muradov ovšem nepřichází do žádné herní sekce, ale zařazuje se po bok Vladimíra Šmicera a stává se ambasadorem. Klikněte zde a vsaďte si na další zápas Macha Muradova v UFC.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

E-sport v Česku neustále roste a není se tak co divit, že i domácí týmy angažují známé sportovce kvůli propagaci. Makhmud Muradov se aktuálně řadí mezi nejznámější celebrity v Česku a netají se svou zálibou v hraní počítačových her. Při tiskové konferenci k oznámení spolupráce Muradova a Entropiqu si dokonce zahrál PC hru Counter Strike s kapitánem týmu a nevedl si vůbec špatně.

E-sportový tým Entropiq se za svou krátkou existenci prosadil mezi nejlepší české organizace a samozřejmě tak cílí i na zahraničí. Majitelem je pokerový hráč Martin Kabrhel.

Makhmud Muradov se aktuálně připravuje na další zápas v UFC. Minulé dva zápasy zvládnul na jedničku a proti Krzysztofovi Jotkovi bude usilovat o třetí výhru v řadě. Kromě Entropiqu je Muradov tváří i sportovní kanceláře Tipsport.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ