Marpo jde do boje v RFA! Vyzve velké jméno slovenské scény

Na druhé oficiální tiskové konferenci představila organizace Real Fight Arena celou řadu novinek. O největší pozdvižení se postaralo oznámení tzv. „money fightu“.

Marpo se utká se Škondričem Foto: RFA

Money Fight RFA: Marpo vs. Ilja Škondrič box

V boxerském ringu se pod hlavičkou RFA střetnou dvě zajímavá jména. Raper Marpo vyzve 17. 12. 2022 v Praze legendu slovenské bojové scény Ilju Škondriče. Pro uznávaného trenéra vyhlášeného bratislavského OFA gymu půjde o návrat do ostrého zápasu po více než 5 letech.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Obsazení Money Fightu pod organizací Real Fight Arena je určitě velkým překvapením. Na druhou stranu tak nějak souvisí s s tím, kam se bojové sporty v poslední době ubírají. Marpo se ještě předtím, konkrétně 21. 5. 2022, utká v dlouho očekávaném boxerském zápase s českým terminátorem Karlosem Vémolou. Tento zápas ale proběhne v organizaci Oktagon.

„Zápas s Karlosem to nikterak neohrozí. Já nejsem vychovaný žádnou organizací, takže se smlouvami by neměl být problém. Je mi 37 let a rád bych si splnil ještě velké cíle, které mám. Rok 2022 chci pojmout hodně sportovně. Dostal jsem od Ilji výzvu a rozhodl jsem se ji přijmout“, prohlásil Marpo na tiskové konferenci.

Ilja Škondrič reagoval slovy:

„Já se stále díky trénování mých svěřenců udržuji ve formě. Ale toto mi pomůže odbourat lidi kolem mě, které nepotřebuji, a nastaví mi to pevnou disciplínu a řád. Doba se mění, Marpo navíc není žádné béčko. Je to bývalý thajboxer a myslím si, že to může být zajímavý zápas.“

Slovenský MMA trenér a někdejší zápasník Ilja Škondrič stál u zrodu zájmu o smíšené bojovné umění u nás. Pojí ho úzké vazby na oba promotéry organizace Oktagon, o to více je jeho příchod do RFA překvapující. V každém případě nás ale na konci roku čeká velmi zajímavý boxerský duel.

Nová hymna, nadační fond, partneři i bojovníci

RFA se zároveň vytasila s novou hymnou organizace, o kterou se postaral známý slovenský raper Kali. Novým generálním partnerem RFA se stala Sázková kancelář Tipsport, mediálním partnerem televize Nova a Markíza, kde poběží turnaje ze záznamu.

Mezi novými akvizicemi z řad bojovníků figuruje David "Sparťan" Hošek, či těžká váha s titulovými ambicemi Štěpán Vojčák. Dohromady RFA představila na 20 nových bojovníků, včetně ruského bombarďáka Romana Mukhamedsina, jenž v minulosti porazil Davida Kozmu. Odhalen byl také nový Nadační fond RFA, jehož patronem se stal bojovník Miroslav Brož.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ