Marpo vyzve Karlose Vémolu! Co si řekli na staredownu?

Show Noc s Terminátorem nabídla kromě jedinečného povídání o vzestupech a pádech Karlose Vémoly i odpověď na hojně diskutovanou otázku. Terminátora mezi 16 provazy na podzim otestuje rapper Marpo!

Marpo a Karlos Vémola během prvního oficiálního staredownu Foto: FightLive

Konec spekulacím: rapper Marpo vyzve v boxu Karlose Vémolu

Narozeninový dárek jak má být. I s mašlí! Karlos Vémola od organizace Oktagon dostal oficiálně potvrzený boxerský zápas s populárním rapperem Marpem. Ten už má přitom s velkými rukavicemi zkušenosti, a tak 13. 11. 2021 půjde o hodně atraktivní záležitost.

sipka Klikni ZDE a vsaď si na duel Karlos Vémola vs. Marpo s bonusem 150 Kč

Promotéři si s duelem na 6x3min. ve váze do 84 kilogramů stanovili za cíl vyprodat pražskou O2 arénu. Sám Karlos o zápas v ringu dlouhodobě stál a podobně zajímavá výzva je to samozřejmě i pro zpěváka Marpa. Ten už o svých boxerských kvalitách v minulosti nejednou přesvědčil, naposledy si v roce 2019 poradil se slovenským rapperem Rytmusem.

Karlos Terminátor Vémola se naopak mnohem lépe cítí v zápase na zemi. Tentokrát se ale v přípravě zaměří jen a čistě na postoj. Oba fighteři se proti sobě na Noci s Terminátorem poprvé postavili tváří v tvář v rámci oficiálního staredownu. Pro fanoušky FightLive jsme tento moment natáčeli přímo na místě.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Marpo na tiskové konferenci organizace Real Fight Arena

Marpo Otakar Petřina – box, zápasy, statistiky a životopis

Otakar Petřina alias Marpo je úspěšný český raper a muzikant ✨ se zálibou v bojových sportech 🥊️. Jeho život a kariéru přibližujeme v tomto...

Youtuber Jake Paul - Zdroj ČTK, CoverImages, Seth Browarnik, InStar, Cover Imag

Nenasytný Jake Paul hlásí novou kořist! Koho vyzve?

A zase ten Paul! Jakoby ho nebylo v posledních měsících dost. Tentokrát se mladší z obou bratrů Jake vytasil s novým soupeřem, se kterým se...

Promotér Oktagonu Ondřej Novotný

Oktagon team se vrátil ze španělské mise. Co se tam upeklo?

Promotéři Ondřej Novotný, Paľo Neruda a s nimi část týmu organizace Oktagon mají za sebou pracovně odpočinkový výlet v Tenerife. Na...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ