Masvidal napadl Covingtona a vyrazil mu zub, hrozí mu vězení

Nevraživost mezi Jorge Masvidalem a Colby Covingtonem vzájemným zápasem neskončila. Naopak. Jejich přetrvávající spor se táhne dál, což se teď rozhodl „Gamebred“ vyřešit po svém.

Jorge Masvidal má další problém Foto: Profimedia

Odveta za trash talk: Masvidal si došlápl na Covingtona

Jorgemu Masvidalovi definitivně došla s kousavým trashtalkem Colbyho Covingtona trpělivost. V rámci UFC zápasu, který se odehrál na začátku března sice na svého dávného parťáka z American Top Teamu nestačil na body, teď se rozhodl však nenáviděnému rivalovi pomstít mimo klec.

Colby Covington si s partičkou Youtuberů vyšel na večeři do restaurace Papi Steak, což prostřednictvím sociálních sítí neušlo pozornosti Jorgeho Masvidala. Držitel pásu BMF pro největšího darebáka UFC obvolal několik známých a společně Colbyho vystopovali a v kuklách napadli.

Masvidal zasadil Covingtonovi u východu z restaurace dva přesně mířené údery, čímž mu měl podle policejní zprávy vyrazit zub a způsobit podlitinu pod okem. Vše doprovodil slovy, že nikdo nemá právo slovně se navážet do jeho dětí a rodiny. Překvapený Colby vzal zpátečku zpět do útrob restaurace, odkud zavolal policii.

V oficiální policejní zprávě sice nefiguruje na žádost oběti konkrétní jméno napadeného, z celého incidentu ale existují video záběry, takže je více než pravděpodobně, že k napadení Covingtona Masvidalem skutečně došlo.

Sám Jorge Masvidal prakticky ihned poté, vědom si následků v obličeji nepřítele, vyzval Covingtona na Twitteru aby ukázal svůj „facelift“. Inkriminovaný večer by mohl mít pro Masvidala ale nepříjemnou dohru, neboť se případem samozřejmě zaobírá policie a ve vzduchu visí i obvinění z ublížení na zdraví, či výtržnictví. Colby s odstupem několika hodin celou situaci potvrdil.

Den na to přišli z Miami zprávy o zatčení Jorge Masvidala, který byl obžalován z výše zmíněných přestupků a pravděpodobně ho čeká soud.

Kariéra 37letého Jorge Masvidala (35-16) tak dál postupně upadá. Aktuálně má na kontě tři porážky v řadě a nyní i potíže se zákonem, které ho už v minulosti provázely. A jak dobře víme, boss UFC Dana White je na tento druh problémů svých bojovníků extrémně háklivý. V rámci nejhoršího možného scénáře by to tak klidně mohlo znamenat konec Jorgeho ve slavné UFC.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ