Max Holloway zná soupeře i datum příštího zápasu

Jeden z nejatraktivnějších UFC bojovníků všech dob má před sebou další zápas. Při snaze o další titulovou šanci bude Max Holloway v létě čelit nebezpečnému Mexičanovi, který v nejlepší lize MMA pouze jedinkrát ochutnal hořkost porážky.

UFC, Max Holloway - Zdroj Andre Luiz Moreira, Shutterstock.com Foto: Andre Luiz Moreira/Shutterstock.com

UFC: Maxe Hollowaye prověří trojka pérové váhy Yair Rodriguez

Nejprestižnější liga smíšeného bojového umění upekla další vynikající duel. 17. července 2021 nás totiž čeká bitva Holloway - Rodriguez, díky které velmi pravděpodobně poznáme dalšího titulového vyzyvatele pro šampiona váhy Alexandera Volkanovskiho.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

O motivaci bývalého krále pérové divize Maxe Hollowaye není sebemenších pochyb. Právě s úřadujícím šampionem Volkanovskim v roce 2019 a 2020 dvakrát prohrál na body, což by mu rád vrátil i s úroky. V lednu si 29letá ikona organizace UFC řekla o pořádnou pozornost! Jeho vítězný zápas s Calvinem Catterem nabídl fantastickou řežbu, ve kterém „Blessed“ stanovil rekord UFC v počtu signifikantních úderů. Hned na startu nového roku jsme tak viděli velkého aspiranta na nejlepší zápas roku 2021.

Tentokrát bude Holloway čelit Yairu Rodriguezovi z Mexika, který má celkovou bilanci 13 výher, 2 porážky a jeden zápas bez výsledku. Rodriguez má za sebou poměrně dlouhou zápasovou pauzu, když naposledy bral výhru v říjnu 2019 proti Jeremy Stephensovi. Zápasová praxe tak bude jednoznačně hrát ve prospěch Maxe Holloway, který je momentálně na žebříčku nejlepších zápasníků všech dob na 9. pozici a je jedničkou pérové váhy.

Duel Holloway vs. Rodriguez bude hlavním tahákem fight card na UFC Fight Night v Las Vegas. Zajímavostí a lákadlem je také fakt, že Rodriguez bral hned 6x vítězství na body, což jak dobře víme, je Achillova pata Maxe Hollowaye, který právě tímto způsobem prohrál hned 5x z celkových 6 porážek kariéry.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Dustin Poirier v zápase s Conorem McGregorem

Dustin Poirier - životopis a profil zápasníka UFC

Dustin Poirier je americký profesionální MMA zápasník ⭐ a bývalý šampion lehké váhy UFC. Na svém kontě má hned dva fenomenální skalpy ⛔...

Alexander Volkanovski - Zdroj Andre Luiz Moreira, Shutterstock.com

Alexander Volkanovski - profil a zápasy MMA bojovníka

Alexander Volkanovski je australský profesionální zápasník MMA✔, který je aktuálním držitelem UFC pásu v muší váze.✔

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ