McGregor a Poirier chystají charitativní akci

Hvězdní Conor McGregor a Dustin Poirier se proti sobě postaví v kleci 12. prosince 2020 na akci pro dobročinné účely. S myšlenkou přišel populární Ir a jeho soupeř bez váhání souhlasil.

Conor McGregor Foto: Profimedia

Charitativní zápas: Conor McGregor vs. Dustin Poirier informace, datum

Fanoušky MMA čeká podle všeho hodně nabitý závěr roku 2020. Bývalý šampion lehké váhy McGregor vyzval na sociálních sítích svého někdejšího soupeře Dustina Poiriera k odvetě v rámci charitativní akce a ten nadšeně souhlasil. Za všim jsou ale kromě dobrého úmyslu i vleknoucí se spory se slavnou UFC. sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oba bojovníci se už poměrně dlouho nejsou schopni s UFC domluvit na finančních podmínkách příštího zápasu a tak to Conor McGregor opět vyřešil po svém. Charitativní akce s Poirierem, který se podobným účelům dlouhodobě věnuje a pomáhá potřebným, je naplánovaná na 12. 12. 2020, což je stejné datum jako chystaný galavečer UFC.

Ikona MMA zároveň naznačila, že akce neproběhne pod hlavičkou UFC, přestože by o to její šéf Dana White samozřejmě velmi stál. Do karet mu ovšem nehraje nedávný, vyostřený spor, kde se McGregor a právě promotér nejprestižnější organizace světa počastovali několika nevybíravými vzkazy. Za vším podle všeho stály opět peníze, irský zápasník se navíc rozhodl zveřejnit soukromou konverzaci, což se šéfovi UFC samozřejmě hrubě nelíbilo.

sipka Nemáte ještě účet u Tipsportu? Klikněte ZDE a vyzvedněte si bonus na bojové sporty zdarma

Akce proběhne v Irsku a váhová kategorie nebude předem určena. V tuto chvíli není pravděpodobné, že by zápas uskutečnil pod záštitou UFC, oba zápasníci se už nechali slyšet, že by v podobném duchu mohli pomáhat i v budoucnu a jejich duel nebude poslední.

Na sestřih vzájemného zápasu z roku 2014 se podívejte zde

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.