Michal Martínek zná soupeře pro další bitvu. Řekne si o titul?

Český bijec Michal Martínek se brzy podruhé představí v polské organizaci KSW. Jeho nadcházející soupeř představuje obrovskou výzvu, přes kterou vede cesta k titulu.

Bojové sporty, MMA, Oktagon, Michal Martínek - Zdroj ČTK, Krumphanzl Michal Foto: ČTK/Krumphanzl Michal

Michal Martínek změří síly s polským veteránem mnoha organizací

Tak tohle je zápas jako hrom! Jeden z historicky nejlepších českých těžkotonážníků se v KSW poměří s obrovskou kvalitou. Soupeřem "Blackbearda" bude totiž na turnaji KSW 75 Daniel Omielańczuk. Martínek před svým angažmá v Polsku vyhlásil, že by si zde postupnými kroky rád došel pro titul. A tohle je zápas, který ho může k vysněnému cíli hodně posunout.

Michal Martínek vstoupil do KSW dobře, když 18. června letošního roku jednoznačně přejel na body domácího Filipa Stawowyho. Aktuálně se populární český zápasník připravuje střídavě v polském Ankos MMA a domovském Reinders Gymu. Vše brousí na 14. října, kde ho čeká jedna z dosud největších kariérních výzev.

Daniel Omielańczuk je v rámci světových těžkých vah velký pojem. Polský ranař nevysokého vzrůstu působil v minulosti v UFC a současně s Martínkem nastupoval i v ruské ACA. Momentálně sice prožívá nevydařené období a čelí třem porážkám v řadě, stále jde ale o velice nebezpečného fightera, který se pyšní bilancí 25-13-1-1.

40letý polský bojovník se silným životním příběhem by měl být pro Michala Martínka vstupenkou do titulového zápasu. Podobné ambince má ale navzdory věku i Omielańczuk, který rozhodně neřekl v MMA poslední slovo. Dodejme, že titul těžké váhy drží fenomenální Phil De Fries, který naposledy přejel posledního přemožitele Omielańczuka, Ricardo Prasela. Pro Michala Martínka půjde o velký křest ohněm a porovnání aktuální výkonnosti se špičkou KSW.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Sledujte živě livestreamy KSW u Fortuny zdarma

Jak sledovat KSW livestreamy zdarma? Živě na Fortuna TV

Zápasy KSW ✨ můžete vidět zcela zdarma. Přímé přenosy totiž vysílá sázková kancelář Fortuna. ❤️ Podívejte se na kompletní návod k online...

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

Trenér André Reinders

André Reinders - životopis a profil MMA trenéra

André Reinders patří k největším průkopníkům MMA v České republice🤗. Bývalý zápasník a v současnosti trenér✌ se výraznou měrou podílel na...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ