Mikulášek vs. Vémola? Oba borci souhlasí se zápasem

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Terminátor vs. Baba Jaga? Internetový spor nabývá na zajímavosti. Oba fighteři už dokonce souhlasili s potenciálním zápasem v organizaci Oktagon.

Václav Mikulášek Foto: Instagram

Uvidíme zápas Karlose Vémoly s Václavem Mikuláškem?

Spor Karlose "Terminátora" Vémoly a Václava "Baba Jaga" Mikuláška v posledních týdnech rezonuje českým internetem. Vémola totiž několikrát zpochybnil Mikuláškovo zápasnické umění, což si logicky populární Baba Jaga nenechal líbit. Klikněte zde a sledujte zdarma zápasy Oktagonu živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Spor nakonec přerostl ve vzájemnou výzvu. Vémola uvedl, že pokud mu promotér Ondřej Novotný Mikuláška předhodí, nebude s tím mít žádný problém. Mikulášek kontroval, že se mohou utkat už v blížícím se projektu Oktagon Underground. Ten se ovšem bude odehrávat výhradně v postoji.

Oba fighteři organizace Oktagon zdá se o zápas stojí a podle všeho byl měl tento souboj i velký divácký ohlas. Favoritem by byl samozřejmě Karlos Vémola, nicméně Václav Mikulášek je kvalitním zápasníkem a bez šance by rozhodně nebyl. V případě, že bude český Terminátor usilovat o titul ve váze do 84 kg, nejspíše se s Mikuláškem opravdu bude muset utkat.

sipka Jak by podle vás tento souboj dopadl? Dejte nám vědět v komentářích!

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.