Mikulášek vs. Vémola? Oba borci souhlasí se zápasem

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 300 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Terminátor vs. Baba Jaga? Internetový spor nabývá na zajímavosti. Oba fighteři už dokonce souhlasili s potenciálním zápasem v organizaci Oktagon.

Václav Mikulášek Foto: Instagram

Uvidíme zápas Karlose Vémoly s Václavem Mikuláškem?

Spor Karlose "Terminátora" Vémoly a Václava "Baba Jaga" Mikuláška v posledních týdnech rezonuje českým internetem. Vémola totiž několikrát zpochybnil Mikuláškovo zápasnické umění, což si logicky populární Baba Jaga nenechal líbit. Klikněte zde a sledujte zdarma zápasy Oktagonu živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Spor nakonec přerostl ve vzájemnou výzvu. Vémola uvedl, že pokud mu promotér Ondřej Novotný Mikuláška předhodí, nebude s tím mít žádný problém. Mikulášek kontroval, že se mohou utkat už v blížícím se projektu Oktagon Underground. Ten se ovšem bude odehrávat výhradně v postoji.

Oba fighteři organizace Oktagon zdá se o zápas stojí a podle všeho byl měl tento souboj i velký divácký ohlas. Favoritem by byl samozřejmě Karlos Vémola, nicméně Václav Mikulášek je kvalitním zápasníkem a bez šance by rozhodně nebyl. V případě, že bude český Terminátor usilovat o titul ve váze do 84 kg, nejspíše se s Mikuláškem opravdu bude muset utkat.

sipka Jak by podle vás tento souboj dopadl? Dejte nám vědět v komentářích!

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Tipsport

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ