Miroslav Brož končí v Oktagonu a přestupuje do organizace RFA!

Tak tohle je přestupová bomba. Populární Miroslav "Inkvizitor" Brož bude nově bojovat v organizaci RFA. Podpis Brože s Real Fight Arena byl oznámen na dnešní tiskové konferenci.

Miroslav Brož podepsal v organizaci RFA Foto: RFA

Miroslav Brož končí v Oktagonu a přestupuje do organizace RFA

Miroslav "Inkvizitor" Brož přestoupil z Oktagonu do nové organizace Real Fight Arena, kde podepsal dlouhodobý kontrakt! Brož se tak připojí k zástupu vynikajících bojovníků jako jsou Leo Brichta, Tomáš Deák, Jozef Wittner, Sebastián Fapšo a Tomáš Možný.

Český Inkvizitor se sice aktuálně připravuje na sobotní zápas v KSW 65 s Adamem Niedźwiedźem, nicméně po fightu v Polsku bude nadále nastupovat v RFA. Miroslav Brož měl podle svých slov více nabídek (samozřejmě nechyběla ani možnost pokračovat v Oktagonu), ale rozhodnul se právě pro nově vzniklou organizaci RFA.

"Uvedomujeme si, že Miro dostal viacero zaujímavých ponúk, o to viac sa tešíme, že si vybral pre svoju kariéru tú najlepšiu cestu – a to dlhodobý kontrakt s RFA. O ponuke na zápas v poľskej organizácii KSW nás informoval hneď, ako sa to dozvedel jeho tréner a samozrejme sme ho v tom podporili. Nikdy nebudeme mať problém so striedavým štartom v zahraničných organizáciách. Práve naopak, keď sa nám podarí, radi ho tam pôjdeme aj osobne podporiť,“ hovořil spoluzakladatel  RFA, Boris Marhanský

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ