Monika Chochlíková má koronavirus a nastoupit nemůže

Nejlepší českou thajboxerku Moniku Chochlíkovou bohužel v sobotu neuvidíme. Stopku ji vystavil pozitivní test na nemoc Covid-19. Organizace Oktagon už má náhradu.

Moniku Chochlíkovou nepustí do zápasu COVID
Foto: Instagram/monikachochlikova

UNDG: Monika Chochlíková má koronavirus, nahradí ji Viktorie Bulínová

Covid znovu úřaduje i mezi bojovníky. Tentokrát si „černého petra“ vytáhla Monika Chochlíková, která tak do sobotního Oktagonu Underground Last man standing nenastoupí. Ber bonus na sázení ZDE za pouhou online registraci

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Plány míní a Covid mění. Na tituly ověnčenou Moniku Chochlíkovou se v rámci Oktagon Underground Last man standing těšila celá bojová scéna, leč marně. Do hry ji nepustí koronavirus a proti Kláře Strnadové nastoupí Slovenka Viktorie Bulínová.

Ta má za sebou přes 40 profi zápasů a zároveň se svoji soupeřkou bohatou historii. Ze tří vzájemných duelů dokázala Strnadovou jednou porazit a 2x s ní prohrála. Věřme, že další bojovníci podobnou smůlu jako Monika mít nebudou a v sobotu je uvidíme v akci.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tomáš Hron bude bojovat na Oktagonu Underground The Last Man Standing 27. února

Oktagon Underground: Last Man Standing program

Turnaj Oktagon Underground: Last Man Standing 🥇 se bude konat 27. února. V akci uvidíme ty největší domácí hvězdy ✅ postojářských bojových...

Václav BADBOY Sivák se představí v Oktagonu

„Chytrej, ale zlej“: Sivák jde rozštípat pyramidu Undergroundu

Zpátky do slavné minulosti.⏪ I tak by se dal nazvat nový projekt organizace Oktagon s přízviskem Oktagon Underground Last Man Standing....

Maty Kozubovský bude bojovat na Undergroundu

UNDG: Matěj Kozubovský vs. Sebastián Fapšo kurzy

Matěj Kozubovský ✅ se utká se Sebastiánem Fapšem. 🤩 Podaří se českému fighterovi získat další cennou výhru? Podívejte se na kurzy a návod...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ