Muradov má koronavirus! Zápas s Hollandem nebude

Makhmud Muradov byl pozitivně testován na koronavirus. Český Uzbek se chystal na zápas 31. října proti Kevinu Hollandovi.

Muradov s Hollandem zápasit nebude Foto: Instagram

Makhmud Muradov je pozitivní na koronavirus: S Hollandem zápasit nebude

Tak tohle je velmi špatná zpráva pro české fanoušky. Makhmud Muradov se totiž nakazil koronavirem a do velmi očekávaného duelu s Kevinem Hollandem bohužel nenastoupí. Český Uzbek se několik dní připravoval v Las Vegas a nyní už pouze ladil váhu na sobotní duel.

Dnes ovšem přišla informace, že má populární "Mach" pozitivní test na koronavirus a je jasné, že se na hlavní kartě UFC Fight Night: Hall vs. Silva bohužel neukáže. Zatím to nevypadá, že by měl Muradov nějaký zhoršený průběh nemoci a po vynucené karanténě bude moci odletět zpět do Česka.

V současnosti není jasné, kdy bude moci Muradov opět zápasit. S největší pravděpodobností ho tak v nejprestižnější MMA organizaci UFC uvidíme až příští rok. V roce 2021 bude mít zápas i český fighter Jiří Procházka, který poměří síly s Dominickem Reyesem.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ