Muradov se konečně vrací do klece! Známe jméno jeho soupeře

Muradova čeká další zápas tentokrát v Londýně a uzbecký bijec konečně ví, kdo proti němu v kleci nastoupí. Jaké má proti soupeřovi šance? A podaří se mu konečně prolomit smůlu, která ho poslední dobou provázela?

Makhmud Muradov Foto: Profimedia

Muradov nastoupí v Londýně. Kdo mu bude soupeřem?

Makhmud Muradov se vrací do klece a konečně víme, kdy, kde a proti komu k tomu dojde. Svou formu po zranění ruky, rekonvalescenci a znovu nastoleném tréninku bude moct ověřit už 22. července v londýnském turnaji UFC Fight Night: Aspinall vs. Tybura.

Pro Muradova to bude šance začít tak trochu od začátku a zahájit po dvou předchozích prohrách novou sérii výher. Po nástupu do UFC uzbecký bojovník předvedl tři vítězné zápasy, ale pak jako by se mu smůla lepila na paty – nejenže v dalších dvou zápasech prohrál, ale navíc si způsobil zranění, které mu na nějakou dobu zabránilo trénovat i zápasit.

Proti Uzbekovi s českým srdcem, jak se Muradov sám nazývá, nastoupí americký bijec Bryan Barberena, který zápasí v UFC už od roku 2014. Zápasníky v tuhle chvíli spojují dvě prohry v řadě, a tak budou mít podobnou motivaci vyhrát. Barberena poslední prohru utrpěl letos v březnu, kdy ho v prvním kole zápasu turnaje UFC 286 ukončil Gunnar Nelson.

Barberenova bilance čítá před posledními prohrami přesně tři výhry v řadě, a mohlo by se zdát, že budou síly obou soupeřů vyrovnané. Muradov však při nástupu do UFC svou vítěznou řadu jen prodlužoval, protože měl za sebou slušnou sérii výher už z Oktagonu, XFN a dalších organizací. Navíc už v minulosti překonal i větší výzvy, a tak by pro něj Američan mohl představovat návrat na vítěznou vlnu.

Připomeňte si poslední Muradovův zápas v turnaji UFC 280, který mu bohužel přinesl druhou prohru v řadě:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Conor McGregor

Dokument McGregor Forever: info, trailer, premiéra na Netflixu

Na populární vysílací platformě Netflix najdete unikátní dokumentární minisérii o největší světové hvězdě MMA scény Conoru McGregorovi....

Rytmus vs. Kníže

Kníže nedal Rytmusovi vydechnout, rapper měl ale tvrdou hlavu

Během sobotní FNC jsme byli svědky souboje mezi Petrem Knížetem a rapperem Rytmusem. Jak svůj zápas hodnotili? A kdy je znovu uvidíme v...

Sivák vs. Tokhtarov

Sivák poslal Tokhtarova k zemi. Koho si podá šampion příště?

Turnaj RFA 10 přinesl nespočet energických a napínavých zápasů, kterým vévodil ten mezi Sivákem a Tokhtarovem. Koho si hodlá šampion podat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ