Na konci měsíce bude jasno o příštím soupeři Karlose Vémoly

Téma, které v posledních týdnech budí vášně, dostává jasnější obrysy. Organizace Oktagon, a jmenovitě Ondřej Novotný, odtajnil, kdo se utká o post příštího vyzyvatele českého Terminátora.

Karlos Vémola vyhlíží svého příštího soupeře Foto: Karlos Vémola

Rýsuje se soupeř pro Karlose Vémolu. S kým by mohl na Štvanici poměřit síly?

Možnost získat titul v červenci na vyprodané Štvanici? Velmi pravděpodobně ano! Mnohem zásadnější otázkou ale je, kdo se pokusí plány Karlose Vémoly překazit. Okruh potencionálních soupeřů se zúžil na dvě jména. A ruský bombarďák Mikhail Ragozin mezi nimi momentálně nefiguruje.

sipka Sázej na MMA s bonusem 150 Kč za pohodlnou online registraci - knikni ZDE

O pozici příštího titulového vyzyvatele střední váhy se na nadcházejícím turnaji Oktagon 24 (29. května) utká Marcin Naruszczka s Ericem Spicelym. Že ti jména nic neříkají? Tak si pojďme oba bojovníky blíže představit.

Polský bojovník Marcin Naruszczka je 38 veterán a šampion střední váhy organizace FEN. To je hodně důležitá informace, protože případnou porážkou si může svoji pozici v polské organizaci zkomplikovat. Na svém kontě má 21 výher, 9 porážek a 2 remízy. Pro své soupeře představuje riziko především v postoji, většina jeho zápasů (16) ale končí bodovým rozhodnutím.

Američan Eric Spicely je veteránem organizace UFC, kde působil v letech 2016-2019. Připsal si zde i nejcennější skalp své kariéry, když v prvním kole uškrtil hvězdného Thiaga Santose! Celkově má ve svých 34 letech bilanci 12 výher a 6 porážek. Momentálně má za sebou 2 neúspěšné zápasy. Jeho hlavní doménou je wrestling, což by teoreticky měla být pro Karlose velmi kvalitní prověrka, po které všechny strany volají.

Čerstvě vyznamenaný "bojovník Oktagonu" se těší velkému respektu i ve světě

Když totiž Terminátor naposledy snadno vyřídil Milana Ďatelinku, přispěchal Ondřej Novotný s jasným prohlášením, že příští soupeř rozhodně nebude z česko-slovenského rybníčku. V rámci turnaje Oktagon 23 ale také zmínil, že zajistit kvalitní vyzyvatelský zápas není vůbec jednoduchá záležitost.

Nabídku například nepřijal šampion organizace Cage Warriors Nathias Frederick i mnozí další. Jméno a hlavně momentální výkony Karlose Vémoly mají ve světě obrovský zvuk. Na srovnání se zahraničním bojovníkem se ale rozhodně všichni těšíme! A kdo ví, možná poté přeci jen dojde na třaskavou bitvu s ruským fighterem Mikhailem Ragozinem, o kterou dlouhodobě stojí obě strany. A vypadá to, že ani otázka financí nebude do budoucna nepřekonatelný problém.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ