Na odvetu Vémola – Végh si už můžete vsadit! Tipsport vypsal kurzy

Zatím je to hodně daleko, kurzy na potvrzenou odvetu Zápasu století jsou však již k dispozici. Kdo je favorit a proč? Podrobnosti se dozvíte v článku.

Karlos Vémola se znovu utká s Attilou Véghem Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Kurzy Vémola vs. Végh 2 u Tipsportu: slovenská legenda opět v roli outsidera

Roky se o tom vášnivě debatovalo, až se nakonec odveta oficiálně potvrdila. Organizace Oktagon MMA našla vzájemnou shodu s Karlosem Vémolou i Attilou Véghem a druhému měření sil tak v tuto chvíli nic nebrání.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Do zápasu zbývá několik měsíců, podle zákulisních informací by se odveta měla uskutečnit letos v prosinci v O2 Aréně. Speciálně Karlos Vémola má momentálně extrémně nabitý diář, a tak vytouženou odvetu může potkat celá řada komplikací.

Podle ideálního scénáře ovšem dostaneme zápas, který chce vidět naprosto každý. Už nyní je jasné, že stejně jako v roce 2019, také tentokrát půjde o jednu z nejsázenějších sportovních událostí roku.

Tipéři a milovníci sázek jsou opět v pozoru. Sázková kancelář Tipsport proto na nic nečekala a ihned po oznámení duelu Oktagonem vypsala sázkové kurzy. Aktuální kurzy připomínají situaci před první bitvou, ve které byl Karlos Vémola drtivou většinou veřejnosti pasován do role jasného favorita. I tentokrát bookmakeři více věří českému Terminátorovi, což souvisí především s daleko vyšším zápasovým tempem a hlavně sérií vítězství.

Bude to znovu střet dvou světů. V prvním utkání Attila dokonale šokoval, když českou legendu dokázal knokautovat v postoji. Na zem se utkání nedostalo, a tak stále neznáme odpověď na otázku, zda Attila dokáže odmítnout Karlosův takedown. To se mimochodem nikomu z česko-slovenské scény dosud nepodařilo.

TIP: Vémola vyhraje, v kurzu 1,50 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Karlos vs Attila kurzy u Tipsportu

Attila Végh vydal rezolutní prohlášení, ve kterém uvedl, že pro letošní rok se opět stává naplno bojovníkem a od vedlejších showbyznysových aktivit upouští. Před populárním Pumuklim stojí velká výzva dostat se na tréninkovou úroveň Karlose Vémoly, což už dopředu představuje dlouhé hodiny v gymu a hektolitry potu. Shazovat bude spoustu kilogramů, času má ale dostatek. Vše bude o hlavě a mysli, což vždy patřilo mezi silné stránky slovenského zápasníka.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

MMA, Oktagon, Karlos Vémola, Atilla Végh - Zdroj ČTK, Krumphanzl Michal

Vyslyšeno, potvrzeno! Zápas století dostane epické pokračování

Organizace Oktagon ohlásila obrovskou bombu! Zápas století dvou legend domácí scény bude mít pokračování. Kdy a kde se odveta uskuteční?...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ