„Na turnaje Oktagon se vrací fanoušci“ oznámil Novotný

Závěr týdne sebou přináší jednu velmi příjemnou zprávu. Ondřej Novotný totiž v neděli večer oznámil, že už na nejbližším turnaji Oktagon 24 se přímo v místě dění vrátí určitý počet diváků.

logo, OKTAGON MMA Foto: OKTAGON MMA

Na cestě k normálu: na turnaje organizace Oktagon se postupně vrátí fanoušci

Konečně! Po dlouhých měsících se do brněnského Zoner BobyHall vrací několik stovek diváků. Atmosféra přímo v aréně se tak bude krok za krokem blížit tomu, na co byla organizace, bojovníci i diváci zvyklí, před vypuknutím pandemie koronaviru.

„Lístky se začnou prodávat pravděpodobně v uterý večer a přednostní právo dostanou členové Oktagon klubu, prostřednictvím aplikace. Část lístků také pošleme zdravotníkům, tak jak jsme slíbili. Na turnaje se tedy vrací to vůbec nejdůležitější – vy fanoušci!“ Zpříjemnil nedělní večer spolumajitel Oktagonu Ondřej Novotný

MMA organizace Oktagon pořádala sportovní akce i v těch nejtěžších dobách, a za velmi složitých, místy až absurdních podmínek. Ani koronavirus ji nezlomil, za což  samozřejmě zcela po zásluze sklízí obrovský kredit a patří ji velké poděkování.

Naposledy měli fanoušci možnost sledovat turnaj Oktagon 16, kterého se v září 2020 účastnila přímo na místě v Brně tisícovka šťastlivců. Vládní opatření se následně i nadále zpřísňovala, což mělo za následek pořádání turnajů kompletně bez diváků na místě, s možností sledovat online livestream na internetu. Nyní se však karta pomalu obrací zpět, což jsou jednoznačně výborné zprávy.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Apollo Silva útočí na titul velterové váhy

Apollo: „Čas Davida Kozmy skončil. Nastává moje éra“

Titulový vyzyvatel Leandro Apollo Silva si našel prostor a odpověděl nám na pár otázek, týkajících se jeho zápasu s Davidem Kozmou. V hlavě...

David Kozma bude  obhajovat titul na Oktagonu 24 proti Leandru Silvovi

Oktagon 24: Kozma vs. Apollo: informace, program a datum

Turnaj Oktagon 24 ▶️ s titulovým zápasem Kozma vs. Apollo proběhne už 29. května. ❤️ Podívejte se na kompletní informace, fight card a...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ