Nabídky z MMA mám na stole. Soustředím se na box, říká Vasil Ducár

Česká boxerská jednička, Vasil Ducár, nám po čase kývl na rozhovor a řeč byla o několika zajímavých tématech. Vrátili jsme se zpátky do minulosti a nahlédli do plánů pro nejbližší dny a týdny. Jaký má názor na bizarní zápasy v boxu a proč nepřijal skvělou MMA nabídku od KSW?

Český boxer Vasil Ducár Foto: Profimedia

FightLive podcast s Vasilem Ducárem: Příprava, plány i názor na Jakea Paula a bizarní show

V rámci podcastu FightLive jsme tentokrát prohodili pár slov s nejlepším českým boxerem, Vasilem Ducárem. Toho čeká již v pátek první ostrý zápas v tomto roce. Kromě nadcházejícího duelu se nám Vasil svěřil o svých plánech, i proč nepřijal velice lukrativní nabídky ze zahraničí.

Z jeho slov bylo cítit, že mu záleží na rozvoji domácí scény ve spolupráci s organizací Patron Boxing. Na pátečním turnaji The Ring v Olomouci otestuje Vasil svoji aktuální formu před červnovou první obhajobou titulu WBC (CISBB), který vybojoval na konci roku v Lucerně.

Proč podle něj bizár boxu spíše škodí a jaký názor má na Jakea Paula? Nejen o tom šla řeč ve 20minutovém, zajímavými informacemi protkaném video rozhovoru. Podívat se na něj můžete zde:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Jake Paul má před sebou další těžkou výzvu

Nate Diaz kývl na milionovou nabídku Jakea Paula. Kdy se utkají?

Gangster vs. Youtuber. I tak by se dal nazvat čerstvě ohlášený boxerský zápas mezi Natem Diazem a Jakem Paulem. Podrobnosti se dočtete v...

Vasil Ducár v přípravě

Česká jednička Vasil Ducár krotí vášně: Na ukončení to bylo!

Největší boxerskou akci, která se kdy v Česku a na Slovensku udála, si samozřejmě nemohl nechat ujít ani nejlepší český boxer Vasil Ducár....

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ