Námluvy dotaženy. Černovous Michal Martínek míří do KSW

Přední český bojovník Michal Martínek má jasno o své nejbližší budoucnosti. Bývalý šampion organizace Oktagon si vyzkouší angažmá v prestižní KSW. Podrobnosti v článku.

Bojové sporty, MMA, Oktagon, Michal Martínek - Zdroj ČTK, Krumphanzl Michal Foto: ČTK/Krumphanzl Michal

Michal Martínek KSW preferoval, ve hře byly i další nabídky

Oblíbený domácí fighter Michal Martínek má před sebou novou výzvu, cíl a možnost se ukázat. Po konci v ruské organizaci ACA si mohl vybírat z několika variant, kudy povedou jeho příští MMA kroky. Český těžkotonážník si nakonec „plácl“ s polskou KSW, kde plánuje v budoucnu zaútočit na titul.

Soupeř i termín pro KSW premiéru je již znám. Prvním protivníkem Michala Martínka v KSW bude 18. června Polák Filip Stawowy (9-2). I pro něj půjde o debut v největší polské organizaci, v předchozím období působil v Babilon MMA.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Michal Martínek (9-3) se začátkem roku v závislosti na okupaci Ukrajiny ruskými vojáky rozhodl skončit v organizaci ACA. V konkurenci velmi kvalitních zápasníků si zde připsal jednu výhru a dvě porážky. Naposledy v listopadu 2021 nešťastně prohrál s Denisem Smoldarevem TKO v prvním kole. Celkově se ale v Rusku prezentoval velmi zajímavými výkony, což mu určitě výrazně pomohlo při vyjednávání o nové smlouvě v jiné organizaci.

Svěřenec Andrého Reinderse vyjednával o další štaci poměrně dlouho. O návrat svého prvního šampiona usilovala i organizace Oktagon, nakonec jej ale přeci jen ulovila KSW. Martínek dlouhodobě trénuje v polském Ankos MMA a nyní se stal oficiálně členem tohoto vyhlášeného polského gymu.

Kromě toho pravidelně spáruje se špičkou domácí scény. Do svých příprav si ho pravidelně zve Karlos Vémola, či Jiří Procházka. Martínek v minulosti usiloval i smlouvu s UFC, v Dana White’s Contender Series ale úspěšný nebyl.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

MMA se těší velké oblibě

Pravidla MMA (mixed martial arts) - techniky a bodování

Podívejte se na zásadní informace o pravidlech a technikách stále populárnějšího sportu❤️, kterým je MMA. V článku najdete i pohled do...

Lucia Szabová vs Christina Netza

Přehlídka KO 1. díl: TOP 3 highkicky v organizaci Oktagon

Highkick, neboli vysoký kop na hlavu soupeře, patří mezi divácky nejatraktivnější, ale zároveň nejobtížnější techniky v postoji ☝. Výsledek...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ