Nečekaná výzva: Elitní slovenský bijec bude bojovat v zámoří

Organizace PFL vítá do svých řad další známé jméno domácí scény. Boj za velkou louží si vyzkouší před slovenský zápasník se zkušenostmi z Oktagonu i KSW.

Vojto Barborík po zápase s Ivanem Buchingerem, OKTAGON 27 Foto: OKTAGON MMA

Životní šance? Zástupce bratislavské OFA si domluvil zápas v PFL

Je to šance, která se neodmítá. Tím spíše pokud jde o jednu nejprestižnějších organizací na světě. Slovák Vojto Barborík se 13. sprna představí v americké Professional Fighters League. Jeho soupeřem v rámci superfightu bude italský zápasník Maxim Radu.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Vojto Barborík patří mezi vyhlášené zemaře, v jehož statistikách aktuálně svítí 13 výher a pouhé 2 porážky. Právě výborný profi record, dobrá práce manažera a skvělý výkon v posledním titulovém zápase s Ivanem Buchingerem, mu přihráli tuto nečekanou šanci.

Barborík sice aktuálně primárně zápasí pod organizací Oktagon, která s ním počítá na kartu zářijového turnaje v Brně, sám zápasník ale měnit kalendář nehodlá a počítá s oběma zápasy. Právě zkušenosti z boje o titul, či vítězného debutu v polské KSW, se nyní budou obávanému grapplerovi s přezdívkou NRP náramně hodit. Za sebou má navíc velmi kvalitní kemp v Itálii. Mimochodem Barborík bude vůbec prvním slovenským fighterem, který se v PFL představí.

31letý Maxim Radu prošel v kariéře například organizací Bellator a jeho doménou je postoj. Stejně jako Barborík, také on v kariéře zaznamenal pouhé dvě porážky. Pro oba půjde o fantastickou příležitost ukázat se a svým výkonem si třeba říct o další angažmá.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ