Nedá si pokoj! Divočák Kevin Holland opět rozpoutal hádku

Američan Kevin Holland je nepolepšitelný provokatér. Jeho chování a peprný slovník opět vyvolaly rozruch. V Miami si vzal na mušku známého bouřliváka.

Kevin Holland dal o sobě zase vědět Foto: Profimedia

Už zase? Holland a Masvidal vyvolaly rozruch v zákulisí UFC

Členové ochranky UFC měli zase plné ruce práce. Není to tak dávno, co byl Kevin Holland jednou z hlavních postav obřího skandálu, kdy v rámci konání číslovaného galavečeru UFC došlo k hromadné potyčce. Teď se na hotelové chodbě v Miami rýsoval podobný scénář.

Po úvodní tiskové konferenci před nadcházejícím turnajem UFC 287 bylo v zákulisí zase pořádně veselo. "Známá provokatérská firma" Kevin Holland se pustil do slovní přestřelky s Jorge Masvidalem a jen díky přítomným členům security nedošlo na fyzický kontakt.

Zahraniční zdroje neuvádí žádný přesný důvod, proč se do sebe Kevin Holland a Jorge Masvidal pustili. Pravdou je, že oba aktéři slovní přestřelky nemají zpravidla k podobným konfliktům daleko a stačí sebemenší záminka, aby byl "oheň na střeše".

Oba přitom čeká už v sobotu zápas na UFC 287. Holland vyzve Argentince Santiaga Ponzinibbia, zatímco Masvidal se utká s Brazilcem Gilbertem Burnsem. Oba, zdá se, mají testosteronu na rozdávání, a tak nezbývá než věřit, že si potřebnou agresivitu přenesou i do svých zápasů. Incident zachytil na video jiný UFC zápasník, Belal Muhammad.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

Khamzat Chimaev

Mezi Procházkou a Chimaevem to vře! Dojde na vzájemný zápas?

V posledních dnech se rozhořel spor bývalých sparing partnerů Jiřího Procházky a Khamzata Chimaeva. Podrobnosti se dočtete v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ