„Neměl jsem taktiku,“ rozpovídal se Kozma o zápase se Siwiecem

Zanedlouho uvidíme další klání Oktagonu, a kromě hlavní odvety budeme svědky zápasu Kozma vs. Lohoré. Panter se v rozhovoru v MMA Letem Světem rozpovídal, a mimo jiné přiznal, že do zápasu se Siwiecem šel bez taktiky.

David Kozma Foto: OKTAGON MMA

Kozma vs. Siwiec: Panter šel do boje bez taktiky

20. května se dočkáme pražského klání organizace Oktagon, která fanoušky láká nejen na hlavní zápas, odvetu Vémola vs. Kincl, ale i na další zajímavé zápasy, kterých je karta plná.

Kromě toho, že Oktagon připravil nabitý program, jde také o první část druhé poloviny milionové pyramidy Tipsport Gamechanger, která zápasníky pořádně motivuje. „V tomhle zápase jde o milion korun... mít milion a nemít milion, je rozdíl,“ přiznal David Kozma v rozhovoru s Ondřejem Novotným a s nadsázkou podotknul, že vzhledem k očekávání druhého potomka se musí teď o něco více otáčet.

➤Klikněte zde a vsaďte si na svého favorita.

Kozmu v kleci čeká odhodlaný Alex Lohoré a pánové se deset dní před vážením potkali online v MMA Letem Světem Ondřeje Novotného, kde prozradili své predikce nejen hlavního zápasu, ale i toho jejich: „Myslím, že Kozma je lepší zápasník než Kincl,“ přiznal Lohoré, vzápětí však na otázku, jak vidí svůj zápas s Kozmou, sebevědomě pronesl, že ho hodlá ukončit.

V souvislosti s Patrikem Kinclem samozřejmě nejednou také zazněla otázka, na koho by si v jeho odvetě s Vémolou pánové vsadili. „Já jsem v kinclarmy, ale ten zápas vidím padesát na padesát,“ odpověděl upřímně David Kozma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

David Kozma se také rozpovídal nejen o svých pocitech z nadcházejícího zápasu s Lohorém, ale také o přípravě. Prozradil, že stravu bude řešit až týden před zápasem a váhu bude ladit pomocí vany, také ale vyprávěl o kempu, který neabsolvoval překvapivě v Polsku, ale v Plzni pod vedením právě Patrika Kincla. „Kemp se povedl, Patrik umí skvěle vysvětlovat techniky... byl to kemp založenej hlavně na drilech a sparinzích,“ popisoval David.

Růžový panter také překvapil přiznáním, že do zápasu se Siwiecem šel s nulovou taktikou: „Silnej byl, ale nebylo to nic, z čeho bych si sedl na prdel... Já jsem v tom zápase nebyl stoprocentní, nepředvedl jsem to, co jsem chtěl, neměl jsem ani pořádnou taktiku, pořádně jsem nevěděl, jestli s ním chci bejt v postoji nebo házet...“

A co Kozma soudí o svém příštím protivníkovi? „Alex je namotivovanej, má brutální fyzičku... Je to srdcař nezlomnej, je to fýzař a nebezpečnej zápasník...“ Pak doplnil, že ví, že Alex Lohoré má tvrdé calf kicky, na které se rozhodně netěší, a že si na něj musí dát pozor.

Nakonec David vyjádřil přání do budoucna potkat se jednou v kleci s Johnem Hathawayem, kterého jako zápasníka obdivuje. Podle reakce Ondřeje Novotného se dá předpokládat, že nebude trvat dlouho, a budeme tohoto souboje svědky.

Připomeňte si zápas Kozma vs. Siwiec:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ronald Paradeiser slaví vítězství

Ronald Paradeiser - životopis a zápasy MMA bojovníka

Obrovsky talentovaný a pokorný zápasník🤗, který má na svém kontě i přes svůj nízký věk celou řadu cenných skalpů.☝ Toto je příběh a kariéra...

Matěj Peňáz bude bojovat na Oktagon 21

Oktagon 21: Matěj Peňáz vs. Romain Debienne kurzy

Český bojovník Matěj Peňáz má před sebou další zápas. 🥊 Na Oktagonu 21 se utká s francouzským Romainem Debiennem.⚡ Podívejte se na návod...

Francis The Predator Ngannou

Výzva pro Predátora: pomstí se šampionovi?

Jedním z největších taháků nadcházejících týdnů v rámci UFC bude odveta mezi držitelem pásu těžké váhy Stipe Miocicem a Francisem Ngannou.⚡...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ