Noc s Terminátorem: Gratulace od Tysona i šance pro sběratele

V krátkém ohlédnutí za narozeninovou show Karlose Vémoly s názvem „Noc s Terminátorem“ jsme vypíchli nejzajímavější momenty akce. Tady jsou!

Karlos Vémola zvládl skvěle i roli moderátora svojí show Foto: FightLive

Životní příběh Karlose Vémoly: vzestupy, pády i láska ke zvířatům

Byla to skutečně jedinečná akce. Historicky první Čech ve slavné UFC Karlos „Terminátor Vémola tentokrát nechal svoje fanoušky proniknout hluboko do svého nitra. A stálo to za to! Neváhal popsat situace, kdy se, podle svých slov, ocitl daleko za hranou a jeho kariéra visela na vlásku. Povyprávěl například i o své lásce ke zvířatům, která se začala rodit v době, kdy si jako dítě pořídil fretky, a následně s nimi dokonce rozjel zajímavý „byznys“.

O Karlosovi je známo, že miluje velké výzvy. Tato one man show byla rozhodně jednou z nich. Jeho povídání a popisování neuvěřitelných, často až bizarních situací, měla ovšem spád a jiskru. Autentičnost navíc dodávaly dobové fotografie a videa z jednotlivých životních etap.

„Když jsem byl ve vězení měl jsem šest rychlovarných konvic. Připravoval jsem to všechno zvlášť. Polívku, vedle těstoviny, čaj… Zkupoval jsem je od ostatních vězňů, abych měl v rámci možností ten nejlepší možný servis. I tohle období jsem totiž pojal jako přípravu, včetně přípravy jídla“. Svěřil se Karlos, jak i ve vězení v sobě našel oheň

Samozřejmě šla řeč o začátcích v organizaci UFC, zranění ze zápasu s Hermanssonem, porážce a následném těžkém rodinném období po Zápase století… V každém tématickém bloku měli přítomní fanoušci šanci zeptat se na konkrétní otázky. Nejedno poděkování pak také Karlos posílal pohledem i slovy své rodině.

Našel se nový držitel titulového pásu

Gratulací k narozeninám přišlo na první červencový den nespočet. Jedna z nejcennějších dorazila dokonce prostřednictvím video přání od samotného Mikea Tysona, jenž se řadí ke Karlosovo velkým vzorům. Poté následovala unikátní dražba artefaktů spojených s kariérou Karlose Vémoly. K mání tak byly parádní podepsané obrazy, rukavice z prvního zápasu v UFC, a dokonce originální titulový pás střední váhy organizace Oktagon. O ten sice rodák z Olomouce přišel kvůli nesplnění váhového limitu, přesto se jeho cena na dražbě vyšplhala na 125 tisíc korun.

Peníze na dobrou věc a třešnička na závěr

Terminátor si vzpomněl i na obyvatele z Jižní Moravy, jejichž domy poničilo nedávno tornádo. Prostřednictvím své vydražené KTV Vémolice z višňí za 50 tisíc korun, přihodil stejnou částku a odeslal na místo, kde je to potřeba. Tleskáme!

Celou show pak zakončilo oznámení boxerského mega zápasu Karlos Vémola vs. Marpo. Jejich první oficiální staredown a rozhovor k této příležitosti dává tušit, že se máme na podzim opravdu na co těšit!

Box - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Atilla Végh

Attila Pumukli Végh - životopis a zápasy MMA bojovníka

Attila Pumukli Végh je nejlepším slovenským MMA bojovníkem všech dob❗ Podařilo se mu i získat titul v polotěžké váze americké organizace...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ