Nová výzva! Kam povedou kroky Lea Brichty a co na to RFA?

Jeden z největších talentů českého MMA Leo Brichta udělal důležité rozhodnutí. V nadcházejícím období dostane prostor ukázat svoje nesporné kvality v zahraničí, konkrétně v Polsku. Podrobnosti si přečtěte v článku.

Leo Brichta v barvách Real Fight Arena Foto: Instagram/realfight.arena

Leo Brichta podepsal novou smlouvu a je blízko angažmá v KSW

Není to tak dávno, co Leo Brichta šokoval svým přestupem z organizace Oktagon do RFA. Nyní si pro svoje fanoušky přichystal další velké překvapení. Na svém Instagramu totiž oznámil spolupráci s agenturou Artnox Fight Sport, která v Polsku zastupuje například Miroslava Brože, či Magdu Šormovou.

Leo zároveň poděkoval organizaci RFA, že mu umožní v Polsku střídavé starty. 22letý zápasník s největší pravděpodobností zamíří do prestižní organizace KSW, kde by se měl v budoucnu pokusit získat titul lehké váhy.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Ještě předtím by měl být právě Leo Brichta jednou z největších hvězd turnaje RFA Grand Opening, který se uskuteční 14. 5. v Bratislavě. Hned po tomto zápase by už měly jeho kroky směřovat za hranice s cílem dát o sobě pořádně vědět. Naposledy se představil na turnaji RFA Warm Up, kde v prvním kole uškrtil Tamirlana Dadaeva a vylepšil tak svoje profi skóre na 10 výher a 3 porážky.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ