Nové jméno v Tipsport Gamechangeru: Nastoupí i Holanďan Suijdam

Seznam jmen pyramidy milionového Tipsport Gamechangeru má čím dál jasnější obrysy. Aktuálně na něm přibylo nové jméno holandského bojovníka Melvina van Suijdama.

Melvin van Suijdam Foto: facebook.com/oktagonvyzva

Nizozemský mistr v Oktagon Tipsport Gamechanger

Oktagon už zveřejnil několik zvučných jmen bojovníků, kteří se utkají o pohádkové částky v rímci pyramidy Tipsport Gamechanger. Mezi nimi je například bývalý držitel titulu velterové váhy David Kozma, jeden z nejlepších zápasníků MMA a držitel titulu ve střední váze Patrik Kincl nebo francouzský bojovník „Da Killa Kid“ Alex Lohoré.

Nově do seznamu zúčastněných přibývá zápasník z Holandska Melvin van Suijdam – v současné době držitel titulu velterové váhy, který získal v rámci turnaje organizace Levels Fight League. Tento nizozemský mistr kombinovaných bojových umění nám má rozhodně co předvést, o čemž svědčí fakt, že má za sebou deset úspěšných duelů, které se mu podařilo ukončit před limitem.

Ostatní bojovníci Tipsport Gamechanger

V českých končinách naprosto unikátní projekt nám tedy ukáže i bojovníky, které jsme zatím v rámci OKTAGONu neviděli, a o to to bude zajímavější. V zápasech ve váze do 77 Kg půjde doslova o miliony a žebříček favoritů se stále mění. To dokázal například v ostravském OKTAGONu Brazilec Kaik Brito, který nečekaně zlikvidoval favorita z pražského PriMMAt Gymu Davida Kozmu.

Další jména, která figurují na seznamu Tipsport Gamechanger:

Kdo je Melvin van Suijdam?

Ve světovém žebříčku se nachází na 340. místě. Jeho bilance čítá 13 výher – z toho pětkrát KO, sedmkrát submise a jednou na body. Proher má na kontě 5 – z toho pouze jedno KO, dvakrát submise a dvakrát na body.

Melvin van Suijdam - základní info
Věk 34
Místo narození Nizozemsko
Výška 180 cm
Váha (poslední vážení) 79 Kg
Váhová kategorie welterweight
Gym Days Gym
Bilance 13-5-0 (výhra-prohra-remíza)

Melvin v LFL 6

V říjnu minulého roku si Melvin zazápasil v rámci Levels Fight League – poměrně nové nizozemské MMA organizace – o titul proti Liamovi Etebarovi, který se dlouho držel na vítězné vlně. Melvin ho z té vlny ale doslova srazil k zemi a už v páté minutě druhého kola se mu pomocí gilotiny podařilo donutit Etebara zápas odklepat.

Suijdamovy výsledky i poslední zápasy dokazují, že nám má tenhle Nizozemec hodně co nabídnout, a ať už se v kleci zrovna potká s kýmkoli, ukáže nám parádní podívanou.

Podívejte se, jak se Melvin připravoval na LFL 6:

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Poslední Čech v pyramidě David Kozma

Oktagon Tipsport GameChanger: 16 vyvolených v boji o 25 milionů [aktualizováno]

Je to projekt, jaký na domácí scéně nemá obdoby ☝. Ve hře jsou peníze, ze kterých se vám zatočí hlava. A hlavně bojovníkům! Tady se jsou...

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

Conor McGregor je nejznámějším MMA fighterem

Conor The Notorious McGregor - MMA zápasy, statistiky a životopis

Conor McGregor je nejslavnější MMA bojovník všech dob❤️. Jeho popularita zásadním způsobem ovlivnila vzestup tohoto sportu✔️. Toto je jeho...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ