Nový termín pro UFC? Dana White potvrdil květen

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Uvidíme už konečně titulový souboj Ferguson - Gaethje, nebo se fanoušci MMA dočkají dalšího zklamání? Dana White potvrdil nový termín.

Proběhne UFC už v květnu? Foto: Facebook

UFC už v květnu? Dana White potvrdil další termín

Prezident americké organizace UFC Dana White se očividně nevzdává. Po zrušení velmi očekávaného galavečeru UFC 249 se zápasem Tonyho Fergusona s Justinem Gaethjem z důvodu pandemie koronaviru to vypadá, že se zápasů UFC dočkáme už v květnu. Klikněte zde a vsaďte si na aktuální MMA eventy.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Dana White se zrušený galavečer #249 snažil uspořádat v indiánském casinu v Kalifornii, ale na nátlak z nejvyšších míst musel celou akci zrušit. Nyní prezident UFC potvrdil další termín. V rozhovoru pro novináře ESPN Bretta Okamota upřesnil datum 9. května. Lokalitu zatím drží v tajnosti, ale přislíbil hned tři titulové zápasy.

Fight Card speciálního UFC galavečeru, který zatím ještě ani nemá přidělené číslo by měla být skutečně parádní. Dočkat bychom se měli už zmiňovaného fightu Ferguson - Gaethje, dále by měl obhajovat Henry Cejudo proti Dominickovi Cruzovi a třetí titulová bitva by měla proběhnout mezi Amandou Nunes a Felicií Spencer.

Očekává se, že kvůli současné situaci s koronavirem proběhne celý turnaj bez diváků. Podobně by se měl vysílat i nový projekt organizace Oktagon s názvem Oktagon Underground. Začátek českého turnaje mezi českými a slovenskými bojovníky je naplánován na konec dubna.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.