Obhajoba v polotěžké váze? Jsou jen dvě jména, pronesl Vémola

Karlos Terminátor Vémola se na turnaji Oktagon 34 stal novým šampionem polotěžké váhy organizace Oktagon. Jedno z témat na pozápasové tiskové konferenci se tak logicky týkalo případné obhajoby ve váze do 93 kilogramů.

Karlos Vémola promluvil o svých nejbližších plánech Foto: OKTAGON MMA

Terminátor prozradil, se kterými dvěma jmény by obhajoval titul polotěžké váhy

Tím vyjádřením všechny přítomné překvapil. Karlos Vémola se rozpovídal o tom, s kým by případně obhajoval svůj nově získaný titul polotěžké váhy. Pro ten si na Štvanici dokráčel suverénním způsobem. Drzého Jokera Iliče zlikvidoval už v prvním kole a svůj nabitý dvouměsíční program zápasů zakončil ziskem šampiónského pásu. Teď se může v klidu oženit.

sipka Sledujte všechny turnaje organizace Oktagon živě a zdarma ZDE

Hlavní zápas turnaje Oktagon 34 pod otevřeným nebem pražské Štvanice přinesl jednoznačnou záležitost. Online report si přečtěte tady. Karlos Vémola přijel do klece na trůnu jako král a odcházel jako dekorovaný šampion. Jaké jsou nyní jeho nejbližší plány?

Na řadě je svatba s přítelkyní Lelou Ceterovou. Té slíbil, že si ji vezme, jako novopečený šampion. A podmínka byla v neděli krátce po půlnoci splněna. Terminátor si po bitvě s Iličem musí nechat zkontrolovat i součástky. Na tiskové konferenci totiž prozradil, že ho poměrně hodně bolí pravý (zdravý) loket.

A nejbližší zápasy? „Někde tady běhá malá, tlustá, sedmdesát sedmička s mým pásem. Pokud ho na konci roku bude pořád mít, tak mu ho seberu a připnu titul i ve své váze do 84 kilogramů“, opakovaně narážel Vémola na odvetu s Patrikem Kinclem. Ta by se podle zákulisních informací měla uskutečnit 30. prosince na turnaji Oktagon 38 v O2 Aréně. Tedy pokud aktuální šampion Patrik Kincl obhájí titul proti Alexi Lohorému v září v Brně.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zálusk si Vémola dělá i na těžkou váhu. Ve hře je tedy možnost, že se Terminátor v dohledné době pokusí získat tři tituly najednou. O to se měl před rokem pokusit Ivan Buchinger, jeho plány však tehdy zhatilo zranění.

Ohledně polotěžké váhy má Karlos Vémola poměrně jasno. „Tenhle pás je v podstatě Attily Végha. On jediný mě dokázal v této váze porazit. Máme tu výborné devadesát trojky, ať už je to Miloš Petrášek, nebo Dan Škvor. Já jim rozhodně nebudu stát v cestě se k tomu titulu dostat, navíc kdyby zůstal u nás v Reinders Gymu, budu jedině rád. Já tenhle pás budu obhajovat jenom s Attilou Véghem, anebo s německým rádoby Terminátorem Christianem Pützem“. Ten se ve Frankfurtu utká na podzim právě s Milošem „Melounem“ Petráškem. Výsledek tohoto pikantního duelu hodně napoví.

Žádná jiná jména v této váze nepřipadají nyní v úvahu. Dokonce ani Rafael Xavier. Ten měl podle Vémoly i promotérů velkou šanci, ale nevyužil ji. Právě on byl totiž volbou číslo jedno v očích promotérů na titulový zápas. Rozhodl se ji ale nepřijmout. „Podle mě se chce díky svým kontaktům dostat do UFC a nechtěl si se mnou zkazit bilanci“, pronesl Terminátor na adresu Xaviera.

Promotér Pavol Neruda na téma případné odvety Vémola vs. Végh 2 prohlásil, že je to blíže, než kdy dřív. Zároveň však dodal, že určitě to nebude tento rok. V tuto chvíli jsou však všechny strany odvetě Zápasu století nakloněny.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ