Oblíbená postava tuzemské scény ohlásila návrat do klece

Vzestup a popularita MMA nebere konce a nutí o kariéře přemýšlet i borce, kteří už by to jinak dost možná zabalili. Právě to je případ oblíbeného Miloše Petráška, který od roku 2019 po třech porážkách v řadě dlouho hledal novou motivaci. Láska k tomuto tvrdém sportu je ale silnější, a tak je čas pro velký comeback do Oktagonu nyní za dveřmi!

Miloš Petrášek se chystá na návrat Foto: Instagram/milos_petrasek

Návrat Miloše Petráška do Oktagonu se blíží, fanouškům poslal vytoužený vzkaz

Návrat ztraceného syna. I tímto citátem z bible lze označit momentální situaci okolo bojovníka Miloše Petráška, kterému na česko-slovenské scéně málokdo řekne jinak než „Meloune“. Právě on je navzdory své zápasové pauze základním stavebním kamenem v přípravě TOP českých zápasníků, jmenovitě Karlose Vémoly, Michala Martínka či Jirky Procházky. To ale samozřejmě fanouškům MMA nemůže stačit, a proto po Melounově návratu do klece dlouho volají.

Dočkat bychom se mohli už velmi brzy. Extrémně talentovaný fighter totiž prostřednictvím sociální sítě Instagram vzkázal, že ho brzy čeká zápas v polotěžké váze (-93kg). Potom má ale v plánu přesedlat zpět do střední divize, kde v minulosti zápasil.

„Přemýšlel jsem, že bych zkusil starou váhu, co jsem chodil dřív (-84 kg), ale ještě minimálně jeden zápas půjdu v 93kg. Vidíme se brzy“ odhalil Meloun svoje nejbližší plány.

Miloš Petrášek má i přes poslední 3 porážky (2x Kimball, 1x Christensen) stále velmi zajímavý record 11-6 a není pochyb o tom, že jeho rozhodnutí vrátit se kvituje i samotná organizace Oktagon. Meloun má navíc svůj styl založený na fantastickém wrestlingu, když si hned 7 výher připsal na submisi. Tohle je zkrátka výborná zpráva, a my budeme restart věčně usměvavého bojovníka bedlivě sledovat.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

High kick Miloše Petráška

3 zápasníci, kteří se ztratili z očí: Co je spojuje?

Jsou to známá jména česko-slovenské bojové scény.⚡ V kleci jsme je ale z různých důvodů dlouho neviděli.⛔ Co momentálně dělají a chystají...

Juráček po výhře nad Borárosem, Zdroj OKTAGON MMA

TOP 9 největších talentů organizace Oktagon

Jsou mladí, draví a hodně ambiciozní☝. V tomto článku jsme zaostřili mířidla 🔎 na mladé bojovníky organizace Oktagon, kteří mají podle nás...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ