Obrovská smůla a zklamání. Bledé těsně unikla smlouva s UFC

Bohužel ani tentokrát se Česko dalšího zástupce v nejlepší světové MMA lize nedočkalo. Tereze Bledé chyběl kousíček, nakonec se ale vrací s prázdnou. Podrobnosti v článku.

Tereza Bledá v Dana White's Contender Series - Zdroj ČTK,AP,Amy KaplanIcon,Sportswire Foto: ČTK/AP/Amy KaplanIcon/Sportswire

Bledá vyhrála na body, ale smlouvu nezískala. White byl nekompromisní

Vztek, smůla, hořkost a zklamání. Přesně takové pocity nyní převládají u české bojovnice Terezy Bledá, která měla v noci z úterý na středu šanci získat smlouvu s UFC skrze Dana White’s Contender Series. Bohužel se to však nepodařilo.

Zápas Bledé s Brazilkou Maiou měl prakticky od začátku do konce jednoznačný průběh. Šampionka organizace Oktagon a v kleci stále neporažená Tereza Bledá si šla jasně za svým cílem. Ukončení soupeřky i přes enormní snahu ale z její strany nepřišlo, byť rozhodčí zápasu několikrát pohybem naznačoval, že chce duel předčasně ukončit kvůli drtivému tlaku Bledé. Maia se však pokaždé z kritické situace až zázračně dostala.

Nejblíže byla Bledá vítězství před limitem ve třetím kole, kdy její koleno přístálo na solar brazilské soupeřky a ta se poroučela k zemi. Následná sprcha úderů ale potřebnému ukončení nevedla. Bledá zvítězila jednomyslně na body, avšak ihned věděla, že by to nemuselo stačit. A to se potvrdilo.

Při rozdávání kontraktů na poturnajové tiskové konferenci začal Dana White právě u Terezy:

"Tereza šla do zápasu jako velká favoritka, ale v samotném utkání tolik nedominovala, protože se zápas odehrával hlavně v klinčích a na zemi. Je velmi mladá a řekl bych, že ještě potřebuje nasbírat další zkušenosti."

Ze slov šéfa UFC bylo jasně patrné zklamání z výkonu a také z očekávaného ukončení, které ale bohužel pro české barvy nepřišlo. Přitom trend z posledního období ukazoval na to, že vítězové a vítězky zápasů v DWCS jen velice málokdy nezískají smlouvu. Tohle byl bohužel ten případ.

Se svým výkonem není spokojená ani sama Tereza Bledá, která chtěla soupeřku ukončit v prvním kole. Slabou náplastí ji může být fakt, že prodloužila sérii neporazitelnosti a vzhledem ke svému věku (20 let) má celou kariéru teprve před sebou. Podobně jako u Matěje Peňáze také u ní bude záležet, jak se s hořkým neúspěchem popasuje.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Mate Kertesz poráží Christiana Jungwirtha na split decision, OKTAGON MMA

Jak se boduje v MMA? Varianty a kritéria bodového rozhodnutí

V tomto článku rozebíráme, jakým způsobem se boduje MMA zápas ☝. Jaké jsou varianty bodového rozhodnutí 🖊️ a co se v průběhu boje považuje...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ