Oktagon 17 výsledky: Kozma obhájil, výhru slaví i Vémola

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oktagon 17 nabídl vynikající podívanou. České fanoušky potěšili především David Kozma a Karlos Terminátor Vémola. Podívejte se na výsledky celého turnaje.

David Kozma po výhře zůstává šampionem Oktagonu Foto: Instagram

Oktagon 17 výsledky: Kozma obhájil, vítězství slaví i Terminátor

Oktagon 17 v Brně se organizátorům podařilo uspořádat i přes nepříznivou situaci s koronavirem. Diváci sice v sobotu 17. října do brněnské Zoner BobyHall nemohli, celý galavečer se ovšem i tak poměrně vydařil. Kromě několika překvapení jsme mohli sledovat očekávanou výhru Karlose Vémoly a rovněž i pětikolovou obhajobu Davida Kozmy. Klikněte zde a sledujte živě zápasy Oktagonu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Turnajová karta Oktagonu 17 sice čítala pouze 7 zápasů, nicméně diváci u obrazovek se museli skvěle bavit už od začátku. V prvních dvou zápsech jsem totiž mohli sledovat dvě rychlá ukončení, o která se postarali Pavel Salčák a Abdelmoumen Mssaate. Právě Mssaate svou výhrou mnohé fanoušky překvapil. Po parádní submisi ovšem slíbil, že jsme ho v Oktagonu nevděli naposled. Závěrečný zápas Prelims obstarala dvojice Kuzník - Guba. Matěj Kuzník byl velkým favoritem a Štěpán Guba zápas přijal pouze den před turnajem. Kuzník si tak podle předpokladů na své konto přidal další výhru.

Oktagon 17 hlavní karta výsledky a výkon večera

Hlavní kartu odstartoval Andrej Kalašník, který se utkal s Norem Johnsenem. Kalašník předvedl vynikající postoj, který korunoval skvělým ukončením. Za to si pak po zásluze připsal bonus v hodnotě 50 tisíc korun za Tipsport nejlepší výkon večera. Následně poněkud nečekaně jednoznačně prohrál Vlasto Čepo, který se dostal do velkých problémů na zemi, čehož polský bojovník Strzelczyk využil k páce na ruku.

OKTAGON 17 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY (17.10.)
David Kozma (c) (body)
vs. Máté Kertesz
Karlos Vémola (sub)
vs. Thomas Robertsen
Vlasto Čepo vs. Mateusz Strzelczyk (sub)
Andrej Kalašník (TKO)
vs. Ole-Jørgen Mandt Johnsen
PRELIMINARY CARD
Matěj Kuzník (TKO)
vs. Štěpán Guba
Tomáš Linh Le Sy vs. Abdelmoumen Mssaate (sub)
Pavel Salčák (sub)
vs. Petr Bartoněk

V hlavním předzápase se pak po dlouhé pauze vrátil do Oktagonu Karlos Vémola, který se po prohře s Attilou Véghem, potřeboval vrátit na vítěznou vlnu. Norský soupeř ho sice ve třetím kole několikrát trefil, ale český Terminátor měl celou dobu zápas jednoznačně ve svých rukou a ve třetím kole soupeře ukončil na submisi.

V hlavním zápase o titul šampiona Oktagonu jsme sledovali obhájce Davida Kozmu, který bojoval pět kol s Mátém Kerteszem. Oba borci předváděli vynikající zápas, který nakonec těsně ovládnul David Kozma, kterého označili za vítěze všichni bodoví rozhodčí.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ