Oktagon 43 přichází o jednoho z bojovníků. Jaká je náhrada?

Oktagon 43 je za dveřmi, a jak už to tak často bývá, těsně před turnajem zasáhl zákon schválnosti a vyřadil jednoho ze zápasníků. Proč bojovník nenastoupí? A kým ho organizace nahradí?

Ion Surdu vypadává z pyramidy o miliony Foto: Facebook.com/ Ion Surdu MMA

Surdu nenastoupí. Kdo ho nahradí?

Skoro se zdálo, že se velký turnaj Oktagon 43 obejde bez odpadlíků a že vše proběhne, jak bylo naplánováno. Jenže osud si dovede někdy nepěkně pohrát i se zápasníky, a speciálně teď, když jde v Tipsport Gamechanger o milionové odměny, to obzvlášť zamrzí. Klikněte zde a vsaďte si na svého favorita turnaje Oktagon 43.

Se zápasením se teď na nějakou dobu musí rozloučit moldavský „Dracula“ Ion Surdu, kterého z turnaje vyřadilo nepěkné zraněný kotníku: „Bohužel musím oznámit, že nebudu moci v sobotu bojovat na Oktagonu 43, protože jsem si poranil kotník. 😞Mrzí mě to, ale tohle je MMA, stát se může kdykoliv cokoliv, i když člověk pracuje opatrně, i v posledních dnech před zápasem! Doufám, že se brzy uzdravím a co nejdříve se dostanu do klece @oktagonmma! 👊🏼.Dávejte na sebe pozor a brzy se uvidíme!“

Ve vzduchu okamžitě visela otázka, kdo Moldavana, který si to měl v kleci rozdat s Gruzijcem Amiranem „Sniperem“ Gogoladze, nahradí. To organizace dokázala vyřešit celkem pohotově a záhy zveřejnila, že proti „rychlo-ukončovací pohromě“ nastoupí Angličan Liam Etebar.

Etebar je držitelem pásů mnoha organizací a i on si potrpí na rychlá, dynamická ukončení. V tomto ohledu je rekordmanem holandské LFL, kde předvedl nejrychlejší KO v historii organizace a kde bojoval s dalším bojovníkem karty Oktagonu 43 (a účastníkem evropské ligy mistrů Tipsport Gamechangeru) Melvinem van Suijdamem.

Podívejte se na zápas dvou účastníků Tipsport Gamechangeru: Liama Etebara s Melvinem van Suijdamem:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Patrik Kincl je ready na sobotní bitvu

Velká změna! Kincl prozradil, jak je to s jeho aktuálním nastavením

Všeobecně se očekává, že mentální odolnost Patrika Kincla bude v sobotu jedním z rozhodujících faktorů zápasu. Šampion střední váhy...

Davida Kozmu čeká důležitý zápas o velké peníze

„Očekávám těžký, tvrdý zápas,“ predikuje David Kozma

Do velkého turnaje Oktagonu zbývá už jen pár dní a zápasníci dokončují přípravu. Jak se před zápasem s francouzským tvrďákem cítí David...

Karlos Vémola dává do tréninku všechno

Instagram ani Youtube? Tyhle aplikace nemají v mobilu Vémoly místo

Karlos Terminátor Vémola se rozhodl pro z jeho pohledu poměrně nezvyklý krok. Před pár týdny se rozhodl kompletně odstřihnout od online...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ