Oktagon 43 připsal na kartu další zápas. A jde o zajímavá jména

Pražský Oktagon se kvapem blíží, a jak tomu bývá mnohdy i těsně před turnajem, s programem a jmény na kartě se ještě hýbe. Teď například přibyl další zajímavý duel.

Daniel Toledo Foto: Facebook.com/Oktagonvyzva

Oktagon 43 má novou bitvu: Toledo vs. Doussis

Většina fanoušků MMA a Oktagonu už nemůže dospat odvety mezi věčně rozhněvanými a rozhádanými rivaly Patrikem KinclemKarlosem Vémolou, která se po nekonečném čekání a řadě nemocí a rekonvalescencí doufejme konečně uskuteční. Klikni ZDE a vsaď si na svého favorita.

Karta Oktagonu 43 samozřejmě nabízí i další lákadla, než je hlavní zápas, a navíc se jedná o čast druhého kola pyramidy o miliony Tipsport Gamechangeru. Uvidíme tedy například Davida Kozmu, který se v kleci utká s Alexem Lohoré, jenž si za poslední dobu připsal dvě výhry, i přesto však sázkové kanceláře více sází na Pantera.

Další zajímavou podívanou slibuje zápas Brož vs. Pukač, který si po třech prohrách v posledním zápase s Tomášem Melišem spravil chuť a připsal si po dlouhé době vítězství. Pro Brože zase zápas odstartuje velký návrat do Oktagonu.

K už tak řádně nabité kartě se teď přidá další třaskavá dvojice. Na seznam soubojů se připsal zápas mezi španělským rváčem Danielem Toledem, kterého fanoušci Oktagonu už znají, a zcela novou tváří organizace Marcem Doussisem.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Toleda mohli diváci vidět hned ve dvou turnajích, z nichž v prvním prohrál s Rafaelem Xavierem a ve druhém naopak zabodoval proti Panagiotisovi Stroumpoulisovi.

Pro německého bojovníka Doussise půjde v Oktagonu o velkou premiéru, ale navzdory tomu, že je méně zkušený než jeho soupeř, nejde ve světě MMA o žádného nováčka: „... Zatím utrpěl pouze 2 porážky a určitě bude pracovat na tom, aby to tak zůstalo i na jeho OKTAGON debutu! Své poslední tři zápasy navíc svedl v KSW. Je tedy zvyklý na těžké soupeře!“ představil ho Oktagon. Uvidíme tedy, jak se německý bojovník na v kleci Oktagonu uvede.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Rytmus a Karlos na svatbě

Vémola se jede podívat na Rytmuse, ale také omrknout Attilu

O víkendu nás čeká další Fight Night Challange. V kleci se potkají Rytmus a legendární Petr Monster Kníže. Turnaj si nenechá ujít ani...

Attilu Végha čeká v sobotu zápas v boxu

FNC 4: Attila Végh vs. Eric Spicely box - analýza, tip a kurzy

Legendární Attila Végh 💎 se už v sobotu opět postaví do boxerského ringu. Kde se na zápas podívat živě online a na co si vsadit? Radu...

Kluk s kamením byl v ráži

Kluk s kamením rozpoutal hotové peklo, zasahovat musela ochranka

V úterním díle B4THECLASH bylo zase pořádně rušno. Tentokrát se o výstřední momenty staral především Ondřej Untermüller, alias Kluk s...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ