Oktagon podnikl důležitý strategický krok. O co jde?

Město Brno se v následujícím období dočká nové multifunkční haly. Oktagon hodlá být součástí celého procesu a už nyní obě strany navázaly úzkou spolupráci.

Projekt nové multifunkční ARENY BRNO Foto: Tisková zpráva

Oktagon ARENA BRNO: Ve zbrusu nové hale bude k vidění i MMA

Organizace Oktagon MMA se vytasila se zajímavým trumfem. Je jím spolupráce s městem Brnem, konkrétně ve věci výstavby nové multifunkční haly s názvem ARENA BRNO. Projekt a povolení k souboru staveb již byly schváleny a jedna z největších sportovních organizací v Česku a na Slovensku má být klíčovým a dlouhodobým pronajímatelem.

Turnaje Oktagon MMA přitahují obrovskou pozornost a přímo do dějišť si nachází cestu čím dál více fanoušků. Pro vedení organizace je tento krok logickým sledem událostí, neboť se Oktagon netají ambiciózními plány a expanzí do vícero evropských zemí a hlavně větších hal.

Projekt ARENA BRNO zvítězil v rámci dotační výzvy Národní sportovní agentury. Konkrétní podmínky se budou řešit až po dokončení stavby, navázání spolupráce dlouho před začátkem výstavby je velmi dobrým signálem směrem k veřejnosti pro obě strany.

„Naším cílem je dlouhodobá spolupráce s městem Brnem, která se kromě samotných turnajů týká i společenské odpovědnosti, tedy například pořádání besed pro děti v rámci našeho projektu „Sportem proti šikaně“ a dalších akcí,“ vysvětluje jednatel organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný.

Promotér Ondřej Novotný paradoxně dlouho upozorňoval na to, že právě Brno nemá dostatečně velkou sportovní halu. Jeho slova v oficiální tiskové zprávě tak rozhodně dávají smysl:

„Neustále se snažíme našim divákům nabídnout co nejlepší zážitek a stěhování do nejmodernější haly ve střední Evropě, kterou by ARENA BRNO měla být, je pro nás logický krok“.

ARENA BRNO virtuální projekt Foto: Tisková zpráva

Předseda Národní sportovní agentury Filip Neusser k tomu dodává: „Mě osobně se na halu ptají představitelé desítek sportovních svazů, takže jsem přesvědčen, že po jejím postavení bude hostit nejvýznamnější sportovní akce v České republice, jako jsou mistrovství Evropy nebo světa v hokeji, míčových sportech nebo i atletiky a dalších sportů.“

Nová hala vyroste v areálu Veletrhů Brno v blízkosti centra a kapacita bude až 13 300 míst. V plánech je pořádání všech významných tuzemských, evropských i světových akcí napříč mnoha sporty. Kromě toho bude ARENA BRNO domovským stánkem pro přední celek extraligy ledního hokeje, Komety Brno.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Úřadujícího šampiona Patrika Kincla čeká obhajoba s Alexem Lohoré

Oktagon 35 Brno: Kincl vs. Lohoré - kurzy, karta a livestream

Oktagon v Brně ⚡ se uskuteční 17. září a pro moravskou metropoli půjde o mimořádnou sportovní událost✔️. Veškeré informace najdete v tomto...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ