Oktagon rozhodl, jak to bude s hlavním zápasem

Organizace Oktagon MMA už vydala prohlášení, jakým způsobem rozlouskla zapeklitý rébus okolo nesplnění váhového limitu Karlose Vémoly. Zápas se v sobotu uskuteční. Má však několik výrazných „ALE“.

Milan Ďatelinka vs. Karlos Vémola při staredownu Foto: OKTAGON MMA

Karlos Vémola nesplnil váhový limit a přišel tím o titulový pás střední váhy organizace Oktagon

Pravidla jsou pravidla. A ta by se neměla měnit ani porušovat. Tímto očekávaným způsobem přistoupila organizace Oktagon k situaci okolo hlavního zápasu mezi Karlosem Vémolou a Milanem Ďatelinkou. Šampionský pás je momentálně bez majitele. Co všechno to znamená pro zítřejší zápas?

MMA - sleduj průběh zápasu zde

„Velmi nezvyklá situace, kterou dokážeme spočítat na prstech jedné ruky“. Začal svoje prohlášení promotér Ondřej Novotný, který později celou situaci rozklíčoval. Jelikož český Terminátor převážil o 0,6 kg v situaci, kdy vzhledem k titulové obhajobě není přípustná žádná odchylka, přišel tím o titulový pás střední divize.

Ve hře ještě přicházela teoreticky v úvahu pozdější korekce váhy, kterou ale pro ohrožení zdraví Karlose Vémoly vyloučil doktor a s okamžitou platností zastavil další shazování.

V zápase Vémola vs. Ďatelinka se pro slovenského vyzyvatele nic nemění. V případě výhry získá titul on. Zvítězí-li v tomto superfightu Karlos Vémola, šampionský pás zůstane bez majitele a titul nezíská nikdo.

Byť jde o velmi ojedinělou situaci, relativně nedávno byla k vidění v nejlepší organizaci světa UFC. Na konci roku 2020 převážil váhový limit šampion muší váhy Deiveson Figueiredo a rovněž tím přišel o možnost obhájit svůj titulový pás.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Vémola bude obhajovat titul na Oktagonu 22

Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka: informace, datum a fight card

Turnaj Oktagon 22: Vémola vs. Ďatelinka 🧡 proběhne už 27. března. ⭐ V akci uvidíme i Alexe Lohorého. Podívejte se na kompletní informace a...

Bojové sporty, MMA, Karlos Terminátor Vémola a prince Aounallah - ČTK, Černý Vít

Ďatelinka krotí vášně po vážení: „zápas určitě bude“

Bojovníci mají za sebou tradiční páteční oficiální vážení před nadcházejícím turnajem Oktagon 22. Váha tentokrát nepříjemně pozlobila Jana...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ