Oktagon turnaj v Bratislavě bohužel hlásí velkou ztrátu

Měla to být hlavní ozdoba nadcházejícího turnaje Oktagon 42 v Bratislavě. Hlavní titulový souboj o krále pérové váhy ovšem dostává vážnou trhlinu a vše je rázem jinak.

Šampion pérové váhy Maté Sanikidze Foto: OKTAGON MMA

Losene Keita je bez soupeře, Maté Sanikidze si poranil rameno

Souboj o šampiona pérové váhy se v tuto chvíli odkládá. Organizace Oktagon v neděli večer oznámila, že současný král divize do 66 kilogramů, Gruzínec, Maté Sanikidze má poraněné rameno, které mu neumožní nastoupit do očekávané a vyhrocené bitvy s Černým panterem, Losenem Keitou.

Sotva máme za sebou turnaj Oktagon 41 v Liberci, organizace musí v těchto chvílích řešit hodně nepříjemnou ztrátu. Sanikidze totiž pro zranění nemůže zápasit v Bratislavě a původně hlavní zápas turnaje Oktagon 43 je tak pro tuto chvíli u ledu.

Oktagon zatím další konkrétní informace a kroky nezveřejnil, takže se necháme překvapit s jakou náhradní variantou se vytasí. Ztráta je to samozřejmě o to nepříjemnější, že jde o hlavní zápas galavečera, tedy veškerá grafika i video materiály jsou nyní k ničemu. To se však rozhodně neděje poprvé ani naposledy.

Maté Sanikidze byl nedávno zatčen doma Gruzii a dlouho se nevědělo, jak to s ním vlastně bude. Relativně záhy ovšem přišla zpráva o jeho propuštění na svobodu. Bohužel se ale pro zranění v Bratislavě nakonec nepředstaví a zajímavý souboj stylů s Losenem Keitou se tak musí pro tuto chvíli odložit na neurčito.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Bojovník lehké váhy Oktagonu Losene Keita

Losene Keita - životopis a zápasy MMA bojovníka

Je mladý, nespoutaný a extrémně kvalitní ✔️. V kariéře neporažený Belgičan s guinejskými kořeny Losene Keita ⚡ vlétl na půdu Oktagonu ve...

Kaik Brito vybojoval titul velterové váhy

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ