Oktagon Underground Finále: Tadeáš Růžička - Marco Novák

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Superfinále pyramidy do 70 kg: Růžička - Novák nabídne skvělou bitvu. Podívejte se na informace a návod ke sledování přímého přenosu zdarma.

Tadeáš Růžička se utká s Marcem Novákem Foto: Instagram

Underground Superfinále do 70: Tadeáš Růžička - Marco Novák

Superfinále pyramidy do 70 kilogramů v Oktagonu Underground proti sobě svede Tadeáše "Mawara" Růžičku (Česko) a Marca Nováka (Slovensko). Oba fighteři zatím předváděli velice atraktivní výkony a dá se očekávat, že 4. července uvidíme velkou bitvu. Klikněte zde a sledujte zdarma a živě celý turnaj Oktagon Underground: Superfinále.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Superfinále Oktagonu Underground v Brně nabídne hned pět finálových duelů mezi vítězi českých a slovenských pyramid. Přímý přenos bude k dispozici opět prostřednictvím Tipsport TV. Tento livestream je samozřejmě díky spolupráci Oktagonu a Tipsportu opět zcela zdarma. V průběhu turnaje bude možné sázet i populární live sázky.

TIP Vítěz: Tadeáš Růžička v kurzu 1,50 sipka Vsadit u Tipsportu a sledovat zdarma

Tadeáš Růžička zvítězí

Tadeáš "Mawar" Růžička v prvním kole zničil Tomáše Le Syho a následně si poradil s Jakubem Dykem, kterého předčasně ukončil v extra roundu. Marco Novák si v minulém zápase poradil s Tripšanským, nicméně například proti Paulusovi příliš nepřesvědčil. Růžička je výbušnější a zároveň i technicky zdatnější. Na tiket patří výhra českého bojovníka.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ