Oktagon Underground Finále: Tadeáš Růžička - Marco Novák

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Superfinále pyramidy do 70 kg: Růžička - Novák nabídne skvělou bitvu. Podívejte se na informace a návod ke sledování přímého přenosu zdarma.

Tadeáš Růžička se utká s Marcem Novákem Foto: Instagram

Underground Superfinále do 70: Tadeáš Růžička - Marco Novák

Superfinále pyramidy do 70 kilogramů v Oktagonu Underground proti sobě svede Tadeáše "Mawara" Růžičku (Česko) a Marca Nováka (Slovensko). Oba fighteři zatím předváděli velice atraktivní výkony a dá se očekávat, že 4. července uvidíme velkou bitvu. Klikněte zde a sledujte zdarma a živě celý turnaj Oktagon Underground: Superfinále.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Superfinále Oktagonu Underground v Brně nabídne hned pět finálových duelů mezi vítězi českých a slovenských pyramid. Přímý přenos bude k dispozici opět prostřednictvím Tipsport TV. Tento livestream je samozřejmě díky spolupráci Oktagonu a Tipsportu opět zcela zdarma. V průběhu turnaje bude možné sázet i populární live sázky.

TIP Vítěz: Tadeáš Růžička v kurzu 1,50 sipka Vsadit u Tipsportu a sledovat zdarma

Tadeáš Růžička zvítězí

Tadeáš "Mawar" Růžička v prvním kole zničil Tomáše Le Syho a následně si poradil s Jakubem Dykem, kterého předčasně ukončil v extra roundu. Marco Novák si v minulém zápase poradil s Tripšanským, nicméně například proti Paulusovi příliš nepřesvědčil. Růžička je výbušnější a zároveň i technicky zdatnější. Na tiket patří výhra českého bojovníka.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.